Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Veszel el pénzt a párodtól?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veszel el pénzt a párodtól?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy külön éltek még, nem vagytok együtt évek óta.

A barátnőd megkér, hogy vidd el valamiért valahova, mondjuk 80 kilométerre.

Ilyenkor ő fel kellene ajánlja, hogy fizet az üzemanyagba, vagy ez magától értetődő kellene legyen, hogy én állom?



2020. nov. 24. 14:44
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem ilyenkor alap, hogy felajánlja. Én sose fogadtam el, úgy voltam vele, hogy majd legközelebb ő fizet valahol, de gesztus szerintem minimum.
2020. nov. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy magától felajánlja, de én tuti nem kérnék semmit.
2020. nov. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
14%
FÉRFI vagyok, sosem kérném, és sosem fogadnám el. Cumizzon le cserébe, ahogy illik.
2020. nov. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
70%
Én felajánlanám. Pláne akkor, ha csak az én kedvemért utazott, nem pedig neki is ott lett volna dolga és elvitt engem is.
2020. nov. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
57%

Nőként azt mondom, hogy ilyen nagy távban min. a felét fizetem az üzemanyagnak és közben a páromnak veszek egy kedvességet: dobozos csokit, sütit sütök, üdítőt veszek, ez a fáradozásáért értem.

Nem nagyon fizetnék 10-15 km távban vagy egy város környékén, de a hétköznapokban szintén valami kedvességet csinálnék neki: megvarrnék ezt-azt, sütit sütnék, főznék valami finomat, stb.34N.

2020. nov. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem is alap a felajánlás. Aztán, ha ez egy egyszeri, és nem rendszeres kérés, és anyagilag megtehetem, én biztos elutasítom.
2020. nov. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk nincs ilyen, hogy felaláljuk vagy elkérjük valaminek az árát.

Elvégre nemsokára közös kasszán leszünk.

N

2020. nov. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem taxisok vagyunk, hogy elkerjunk penzeket egymastol egy utert.

Tok mas helyzet, mintha mondjuk egyutt elo par, egy autoval, aminek mindketten elvezik az elonyeit. Olyankor siman meg lehet beszelni, hogy a benzint kozosen alljak. De 1-1 utert tuti nem kernek el penzt / nem ajanlanam fel, hogy fizetek.

2020. nov. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
persze, megtankolom neki kétezerért😅
2020. nov. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!