Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen kifogás volt az amit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen kifogás volt az amit volt párodtól (vagy jelölttől) kaptatok az életetek folyamán?

Figyelt kérdés

Nekem a kedvencem: "Én hozzá közelebb lakok mint ő én hozzám."


Ezért nekem kellett mindig hozzá mennem ő nem mozdult ki a kerületéből szinte.


2020. aug. 28. 15:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
80%

Nem akar nyaralni menni mert sporoljunk.

Caak ez nem volt olyanokra ervenyes hogy sstorozos autos motorostalalkozok a haverokkal az orszag masik végében. Arra ment volna. De miutàn egy haverja teljes artatlanul mutatott rola nekem par videot, hogy meztelen csöcsös nökkel mossàk a kocsikat meg stb, pàromnak közben vöröslött a feje meg ideges is lett hogy miert beszelek a haverjaval..nah ugy attol elment a kedvem hogy en ilyenekre jàrjak.


Szoval nem jàrtunk sehova soha együtt max nyarsalni a szomszed haverokhoz meg csaladlatogatasokra. Csuda "jo" volt vele az élet..

2020. aug. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
68%
*csak, sátorozos
2020. aug. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
75%
Nekem ismerkedés közben voltak ilyenek. Az egyik lány pl. azt írta, azért nem találkozik velem, mert már túl sokat tudok róla. Egy másik azzal pattintott le (miután nem jött el a 2. randira, és csak fb-on írt nekem), hogy neki a városi fiúk az esetei, és hogy nem 60 évessel akar együtt lenni (ő kb. 23 volt, én 30, ráadásul engem mindig kb. 10 évvel fiatalabbnak gondol mindenki), de úgy, hogy első randin meg gond nélkül elfogadta azt a kaját, amit kifizettem neki.
2020. aug. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
56%

Birom amikor a pasik azt hiszik hogy egy meghivassal megveszik a nöt, es az köteles lenne barmire is viszonzasul.

Nem erdekböl kell vkit meghivni. Vagy meghivod szivesen örömmel csak ugy, akkor is ha soha többet nem latod, csak a jelen pillanatàert, vagy ne tedd.

2020. aug. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
71%
#4: Senki nem mondta, hogy bárki köteles lenne bármire. Csak akkor utólag ne sértegessenek senkit, ne akarják megalázni a másikat, és ne csináljanak olyat, hogy nem mennek el a randira, főleg úgy, hogy még előtte való nap is ígérgetnek. Amúgy meg elég sok "élősködő" csaj van, akik már csak azért is elmennek egy randira, mert ingyen ehetnek-ihatnak. Azt mondjuk nem tudom, hogyan lehet érdekmentesen randizni, mert ha elhívok valakit, akkor nyilván azért teszem, mert remélem, hogy abból több is lehet. Az érdekmentes randi kb. olyan, mint a diétás csokoládé.
2020. aug. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
69%
Te magad irtad hogy elutasitott ugy hogy randin bezzeg elfogadta a kajàt.
2020. aug. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
68%

A meghivasra irtam hogy erdekmentes legyen.


Jesszus "jo" lehet veled beszelgetni..

2020. aug. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
67%
#6: Ha már az én pénzemen jóllakott, akkor legalább annyi gerincesség lehetett volna benne, hogy később nem hülyít, ha nem akar tőlem semmit. Én elfogadom, ha másra kell költenem a pénzem, csak akkor ő se legyen genyó. Enni-inni jó volt, de az már nem ment neki, hogy legalább lefújja a 2. randit, ha már nem akart eljönni. Egyébként ha meghívok valakit, akkor nyilván többet szeretnék tőle. Ha többet szeretnék valakitől, az mégis hogyan lehetne érdekmentes a részemről? Hát nem azért hívok meg valakit, hogy esetleg kialakuljon belőle egy kapcsolat?
2020. aug. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
80%

Nem erted a nöket igaz? Van egy tézised roluk es fujod fujod.

Aranyaso a csaj. Kamugép a csaj. Tudom tudom..

2020. aug. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
58%

#6

Hívtam meg srácot úgy, hogy többet nem találkoztunk és lám én nem verem azért a pár ezer Ft-ért a seggemet a földhöz. Ő ráadásul le sem mondott semmit, csak mondta, hogy szívesen találkozna velem, mikor kérdeztem, de aztán egyszercsak nem írt többet.

Nem minden a pénzen meg a zabáláson múlik, mit kell ezen hisztizni. Elkepesztően sekélyes és sz@rrágó vagy. Bármi miatt és bármikor meggondolhatja magát az ember, ha nem akar a másikkal lenni, ennyi.

Az a ciki, hogy a sértettségedet képes vagy a pénzre vetíteni, nem megvásárolni kell egy személyt.

2020. aug. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!