Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi ideig kell mondogatnom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi ideig kell mondogatnom magamnak azt hogy nem akarok párkapcsolatot - amire tényleg elhiszem? (36/F)

Figyelt kérdés

Hiszen ha valamit nagyon akarunk akkor azért bármit megteszünk.

Viszont én nem teszek meg közel sem mindet azért - hogy érdemes legyen párkapcsolatot kialakítanom.

Ergo nem akarok párkapcsolatot.

Viszont évek óta hiába mondogatom ezt magamnak, mert belül mégis üresség, sivárság, és vágyakozás van a szerelem/párkapcsolat iránt.

Mikor fog ez megszűnni? Csak a halálommal ér majd véget a szenvedésem?



2020. nov. 25. 15:05
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Mondogathatod ezt a hülyeséget, de te is tudod, hogy valójában csak lusta vagy változtatni magadon.
2020. nov. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha valamit szeretnél, miért nyomod el magadban ahelyett hogy megszereznéd? Vicces vagy :D
2020. nov. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Lusta vagyok. Az lehet. Vagy inkább az akaraterő hiányzik.

Sajnos ebből az "állapotból" amiben vagyok/élek - innen évek kemény munkája lenne számomra, amikor azt mondhatnám - most már készen állok belevágni egy értelmes párkapcsolatba.

(Erre persze egyből gyártom is a kifogásokat raklapszám - h akkor úgyse találnák csajt, nem nekem való, nem is tudom milyen, nekem az úgyse sikerülne stb.)

Azt is tudom hogy ezek kifogások amiket én találok ki.

Viszont nehéz lenne elindulni a fejlődés/változás útján. Ezért ha már nem csaphatom be önmagam a kifogásokkal - akkor inkább a vágyat kéne elengedni.

Vagy ugye változtatni kéne. De ehhez meg nincs erőm, önbizalmam, kitartásom stb.

Úgyis rövid az élet, és ahogy most épp élek - már nem biztos hogy túl sok van vissza. (Íme még egy kifogás.)

A lényeg hogy ha nem csinálok semmit, akkor nem várhatok a világtól sem semmit. És inkább ezt akarom, mert ez egyszerűbben tűnik. Csak a sóvárgást kéne felszámolnom magamban.

2020. nov. 25. 15:17
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Sokáig. Nagyon sokáig. Vagyis én úgy tapasztaltam, hogy ez inkább hullámzó. Van, amikor teljesen jól el tudod hitetni magaddal, le tudod beszélni magad róla. Máskor ugyanazok az érvek nem hatnak úgy, és akkor is, azok ellenére is akarod és szenvedsz a hiányától.
2020. nov. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
4, Pont ez az hogy én nem érveket akarok, és ezen gondolkodni - hanem mint egy spirituális "mantraként" addig mondogatni a "tudatalattiba" amíg be nem látja tudatos személyiségem is (racionálisan) hogy mivel nincs akaraterőm - ezért ezzel az élettel kell élnem/boldognak lennem. Egyedül. Tehát ez inkább ilyen önszuggeszció lenne, nem pedig elnyomás.
2020. nov. 25. 15:23
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Olvas fejlesztő könyveket, menj el ilyen tréningekre és utána vágj bele!


Öltözz valamennyire jól, vedd elő a jó kedved, legyen hobbid is, tudj mesélni érdekesen magadról. Gyermekkortól, addig ahol most tartasz. Legyen pozitív jővő képed, tervek, álmok megvalósítása (csak pozitív álmokat)


Szedd össze magad!!!

2020. nov. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Jól látod, évekig tart emberré válni és minél tovább húzod, annál később lesz eredmény.
2020. nov. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
7, Mivel ilyen nehéz az út, ezért döntöttem úgy hogy csak sodródok - és lemondok mindenről.
2020. nov. 25. 15:27
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Értem, de ez nem fog összejönni. Budhista papok képesek rá, de ők gyerekkoruktól kezdve edzik a testüket és elméjüket. Te csak örlődni fogsz, amíg nem kezdesz javítani.
2020. nov. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Akkor csináld azt. Én 30 évesen vágtam bele és mostanra 32 évesen már van párom. Persze nem volt könnyű de elértem amit akartam és a kirakós minden része a helyére került végre. Most már tudok olyan dolgokkal foglalkozni amik az alapvető dolgokon kívül is plusz boldogságot és elégedettséget adnak.
2020. nov. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!