Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Első kapcsolatom. Van egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első kapcsolatom. Van egy "hülyeségem". Fogjam be ha jót akarok? N

Figyelt kérdés

Túlságosan is ügyelek a higéniára. Eddig randizgattunk, most megyek majd fel hozzá.


Bibi: Amikor pettingre kerül a sor, és öves gatya van rajta, kicsatolom, és úgy állok neki a munkának az nekem túl koszos. Úgy értem azt bárhol jár fogdossa, majd otthon megfogom kezemmel, azzal megfogom neki, majd bekapom. Röviden: Ugyanaz, mintha az övet nyalnám.


Inkább kussoljak, mert kiábrándul belōlem, vagy nyugodtan szóljak, hogy elōbb vegye le, kézmosás és mehet?


Bocsi ha zavaros , ès gyerekes vagy vicces éppen, de ez nálam ilyen :/



2018. aug. 22. 14:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
72%
Kérd hogy tegye a szádba, akkor nem neked kell kicsomagolni és "összefogdosni" az övet meg a gatyát.
2018. aug. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
90%

Csak egy példa. Elmegy pisilni a nap folyamán, előtte nem szokta megmosni a kezét szinte senki csak utána. Na szóval egész nap fogdos minden koszos dolgot, majd megfogja a farkát és ezt megismétli naponta többször. Tök mindegy ki veszi le az övet a farka már "koszos" lesz.

Szépen megmondod neki, hogy menjen el zuhanyozni és lesz cumi, ha nem nem :)

2018. aug. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

En hosszabb kapcsolatban is zuhanyzom oral elott, es "zuhanyoztatok" (vagyis o is megy magatol), szoval ez nalunk alap es teljesen ertheto. Esetleg hozzateheted, hogy erzekeny vagy a fertozesekre. A kozos zuhany egyebkent is szuper elojatek:)


27N

2018. aug. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy a #2 is írja. ha pisálás előtt ne mos kezet, te egyenesen be fogod kapni neki a piszkos farkát. Fogja az aprópénzt majd elmegy pisálni és megfogja a farkát, majd kézmosás és megy a dolgára. De a koszos keze érintkezett a farkával, szóval mindegy is, hogy te veszed le neki vagy ő, a farka így is úgy is koszos. Menjetek fürdeni előtte. Am is egész nap izzad, főleg ilyen melegbe, még ha nem is izzadós, be tud ott fülledni a zacsi.
2018. aug. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Bence_ ***** válasza:
Beszéld meg vele, fürödjetek együtt.
2018. aug. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
94%

Mondjuk szerintem alap orál előtt (de minimum a hazaérkezés és az orál között, ha nem is közvetlenül előtte) egy zuhanyzás...

Oké, hogy szeretet, meg természetes, de a szerelem és a vágy sajnos nem tisztít valami jól.

2018. aug. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Azért nem mindegyik pasi olyan igénytelen, hogy miután pénzt fogdosott, nem mos kezet, főleg, ha utána megfogja a farkát...
2018. aug. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Az ilyeneket mondd el neki mindig. Meg ez mindenkinek szól! Mert nem fogja érteni, hogy miért viselkedsz olyan furcsán (nyilván ekkor nem a szopásra fogsz gondolni, hanem hogy milyen kézzel fogod a farkát -öves kézzel- )


27N -nek üzenem: Nem a faroktól tartózkodik a kérdező,hanem a nadrágövtől.


Mellesleg óvatosabb emberek pisilés előtt is megmosság a kezüket (például én).

Kérdező, te nem "túlságosan ügyelsz a higéniára" (amúgy helytelenül írtad, de ezt betudom az életkorodnak), hanem paranoiás vagy.


De mondom: Ez önmagában nem baj. Az olyan libákat én se szeretem, aki tapogatja végig az összes kapaszkodót, kilincset, cipőt húz stb. aztán a Mc Donnald's -ban simán rámarkol a hamburgerre úgy, hogy előtte nem mosott kezet.


Én szalvétán, vagy a csomagolásán keresztül fogom meg a szendvicset. Köszönöm, nincs több kérdésem :D

2018. aug. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
#8 Te nő vagy, ugye?!
2018. aug. 22. 15:39
 10/14 anonim ***** válasza:

Nem kedveském. Én pasi vagyok. Nem tudom miért gondoltad, hogy nő vagyok

Üdv, a 8-as voltam.

2018. aug. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!