Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Össze akarok jönni egy lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Össze akarok jönni egy lánnyal de van pár gond. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Kövi randin az a randi lesz amikor összejöhetünk mert tetszünk egymásnak, de van pár gond. A csaj vidéki így Pesten koliban lakik szobatársaival, én meg szintén Pesten e otthon ahol nagyok a feszültségek nap mint nap, és ha esetleg előfordulna hogy lefeküdjünk vagy hogy átjöjjön vagy valami, akkor nem tudnék átmenni hozzá mert esélytelen hogy kettesben legyünk, másrészt félek áthívni hozzám mert a szüleim folyton veszekednek és nem akarok szégyenkezni (az előző barátnőmet emiatt vesztettem el mert már félt a szüleimtől ahogy kiabálnak egymással, de akkor nála töltöttük az estéket de hiába mert elkönyvelte hogy hogy nőttem fel meg hogy későbbiekben én is olyan kiabálós leszek a sok feszültség miatt.) Meg egyszerűen nem merném bemutatni szüleimnek mert ha szüleim együtt vannak mindig van indok hogy kiabálnak, és nem akarnám emiatt elveszíteni őt se. Elköltözni nem tudok még mert még csak 19 éves vagyok meg anyagilag se vagyok rendben. Mit tegyek ilyenkor, mert nagyon szeretem a lányt (bár nem a szex a fontos nekem, sokkal többet jelent de ha mégis akkor lesznek gondok). És búvószobát kerülöm teljes mértékben, abból nem nyítnék vitát. Szerintetek hogy mondjam el a lánynak hogy milyenek, vagy mihez kezdjek, félek minden igazságtól pedig akarnék őszinte lennék de ha egyszer megkérdezi h átjöhete hozzám akkor mit mondjak? Amugy ő határontúli magyar.

2018. okt. 7. 14:04
 1/2 anonim ***** válasza:
65%

az a baj, látszik, mennyire függsz a szüleidtől. Rossz szülők befolyással lehetnek a párkapcsolatodba, ahogy látom, már egyszer meg is történt.

Ha ez téged ennyire zavar, önállósulj, én 19 évesen már elköltöztem anyámtól. 5 ft nem volt a zsebemben nekem se.

Ha komoly a kapcsolat, komoly a lány, akkor megérti, hogy te nem az anyuci pici fia vagy, és nem a családi háttereddel akarsz felvágni előtte.

Alapból sem értem ezt a kényszert az emberekben, hogy miért olyan fontos bemutatni a párját a családnak. Semmi közük hozzá szerintem.

Hogy érdemben is hozzpászóljak, Google.hu kiadó szobák Budapest

2018. okt. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Yoda m. ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Ha egyszer átjönne hozzád...

Mond azt, hogy sok jóra és szépre ne számítson... mert szüléid nincsenek túl jó passzban egymással.

Mond azt, hogy Te nem tudsz szüleiddel mit kezdeni, mert Őket kaptad meg "ajándékba", mint egykori nevelőidet, akik sorsa fölött Te nem rendelkezhetsz.

Mond azt, hogy EZ VAN... ezt kell tudomásul vennie. De Őt ez egyáltalán ne zavarja, mert Neki úgyszintén semmi köze a szüleidhez, mint ahogyan Neked is csak annyi, hogy jelen pillanatban együtt kell éljél Velük, amíg nincs jobb megoldás.

Aztán pedig keresd a jobb megoldást... vagy még inkább, keressétek együtt. Ami, mondhatni kihívás az életetekben, de hát ezt (is) kaptad örökségbe... innen kell elindulnod, azaz elindulnotok.

Egyszóval legyél vele őszinte.

S ha a lány mindezt megérti, s ezzel a felállással is akar téged... akkor el lehet kezdeni megtervezni a közös jövőtöket...

Ha meg nem, tehát megretten, akkor még nem áll készen arra, hogy innen induljatok közösen neki a "nagyvilágnak". Ami azt is jelenti, hogy félelem van benne... Ami pedig nem túl jó ómen. De, még ekkor is rajtad áll, hogy mit tudsz mindezzel kezdeni.

Lehet, tényleg egyedül kell lépned... azaz elszakadni az Ősök közelségétől. Akik már megtették kötelességüket. Végül is csak felneveltek valamennyire, ahogyan Ők képesek voltak erre. Nem?


Az ERŐ legyen Veled!

2018. okt. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!