Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan tudhatom, hogy nem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom, hogy nem a szerelem érzésébe vagyok szerelmes, hanem abba akivel épp vagyok? bővebben hogy mire gondolok

Figyelt kérdés

Mindig hideg és távolságtartó vagyok, viszont belülről nem ilyen vagyok, nagyon vágyom arra, hogy valaki szeressen, törődjön velem, öleljen, bújjunk össze.

Félek attól, hogy én ebbe az érzésbe vagyok szerelmes vagy ebbe kapaszkodom, és nem abba az illetőbe akivel vagyok. Nem tudom lehet-e ezt így érteni.

Hogyan tegyek különbséget? Vagy hogyan próbáljam ezt kiszűrni? Pedig nem vagyok egy kapcsolatfüggő, volt hogy évekig szingli voltam.


2020. nov. 27. 11:34
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem onnan tudod, hogy szeretsz valakit, hogy tetszik neked, amilyen. Ahogyan gondolkodik, viselkedik, a szokásai, ahogyan beszél. Azaz függetlenül attól, hogy mit kapsz tőle, lenyűgözőnek találod kívül-belül.
2020. nov. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
75%
Ha kezdettől fogva olyat vársz a másiktól, ami rá nem jellemző vagy számára idegen dolgokat erőszakolsz rá, mert neked attól kapcsolat egy kapcsolat, attól romantika a romantika, stb, akkor bizony nem a személyt szereted.
2020. nov. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha van olyan aki tetszik és te is neki, hívd el randira az első randin még ne legyél túl szigorú se magaddal se vele. A szerelem kialakul. Ha szerelmes leszel érezni fogod, hogy hiányzik a másik, hogy akarod a társaságát. Érdekel, hogy mi van a másikkal. Adj esélyt! Ne félj, mert ameddig félsz elengeded a lehetőséget!
2020. nov. 27. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!