Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kire mondják, hogy alkalmatlan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kire mondják, hogy alkalmatlan egy kapcsolatra?

Figyelt kérdés
Milyen tulajdonságokra lehet kijelenteni azt, hogy valaki alkalmatlan egy kapcsolatra?
2020. nov. 29. 14:57
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Rám már több olyan lány mondta akivel kapcsolatban voltam/alakult valami. Igazából akkor vágták ezt a fejemhez amikor rájöttek, hogy érzelmileg labilis vagyok.
2020. nov. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. Az érzelmi labilitásod miben nyilvánult meg?
2020. nov. 29. 15:04
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem aki túlságosan önző, tehát kicsit sem érdekli a másik mit gondol, vagy szeretne, ebből adódóan nem is hajlandó alkalmazkodni, vagy változtatni magán.
2020. nov. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Én is elsőre az alkalmazkodás és a problémamegoldás hiányára gondoltam. Igen és az önzőségre is, de amit az első válaszoló írt, az érzelmi instabilitás is valóban párkapcsolatra való alkalmatlanságot jelenthet, ha az erős hangulatingadozásokkal jár.
2020. nov. 29. 15:12
 5/17 anonim ***** válasza:
81%
aki egy nőt se mer leszólítani, annyira gyámoltalan.. felnőtt létére. Na neki nem való párkapcsolat.
2020. nov. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Az is ide tartozik, aki frusztrálja a másikat a találkozások elhalasztásával, mismásolassal, vagy az más kategória?
2020. nov. 29. 15:15
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Az alkoholistákat is ide sorolnál.
2020. nov. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Ne általánosíts légyszives. Én nő vagyok, és nem érdekel a masik pénze, kizárólag az, hogy milyen EMBER és milyen TÁRS.
2020. nov. 29. 15:21
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

#2


Alapvetően abban, hogy nem tudtam kezelni a konfliktusokat. Kiborultam gyakran.. nem tudtam, hogy kell viselkedni bizonyos érzelmi szituációkban. Nem tudok vigasztalni sem. Szóval ilyen dolgokban nyilvánult meg röviden leírva.

2020. nov. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Értem. Azt hittem hangulati gondokban nyilvánult meg a labilitás.
2020. nov. 29. 15:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!