Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor alakul ki a szerelemben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor alakul ki a szerelemben a bizalom? Már a kezdetkor vagy későbbiekben? Ki hogy tapasztalja? Kort! Nemet

Figyelt kérdés
2010. aug. 11. 15:37
 1/6 anonim ***** válasza:
nekünk kb olyan 1 hónap múlva, amikor elkezdtünk egymásnak mesélni oyaln dolgokat amiket másnap nem és nem is tudnak csak max a szüleink.
2010. aug. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
bocis lemaradt: 17 L
2010. aug. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A barátom volt az első akinek bármit elmondtam és egyáltalán tudtam is vele beszélni, és ez nekem az első nap volt:)

Ennek 3 éve:)

2010. aug. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
utolsó vok 20/L
2010. aug. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A bizalom fokozatosan alakul ki...

Én a Páromnak mindig elmondtam valamit, amit senki másnak nem mertem előtte, de fokozatosan először kisebb dolgokat aztán már komolyabb dolgokat is. Most viszont már nincs titkunk egymás előtt. :) Pontos időt nem tudok mondani, de az biztos, hogy a bizalom nem 2-3 nap után alakul ki egyik napról a másikra. Ez is egy "folyamat".


20/L

2010. aug. 11. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Passz, mar nem emlekszem, de szerintem nagyon az elejen jartunk, mikor mar sok mindent elmondtam neki, es o is nekem, habar o kevesebbet mint en, fokozatosabban. (En vagyok a noi fel:D)

28N

2012. aug. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!