Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az MGTOW emberek boldogok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az MGTOW emberek boldogok?

Figyelt kérdés
2020. nov. 30. 19:19
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
13%

Sokmindenben igazuk van ezeknek a sracoknak. A punci uralmat ugy lehet megsemmisiteni, ha a tulajdonosaikat levegonek nezed.


36F incel

2020. dec. 1. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
71%
Én sokkal boldogabb vagyok mint 10 éve, köszönöm kérdésed.
2020. dec. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
48%

#12 Csatlakozom hozzád. Aki szerint az MGTOW nőgyűlölő, az még nem kapott elég pofont az életben és persze a témáról sem tud semmit.


A kérdés a pszichológia alapjainál már bukik, hisz azt sugározza, hogy a te boldogságod egy másik személytől függ, nem pedig te vagy érte a felelős. A fogyasztói társadalom hazugságának első lépcsőfokába sikerült is belebotlani és leesni, ahol úgy tekintenek egymásra az emberek, mint termékre. Addig jó valaki, míg haszon van belőle, majd mehetnek a kukába a szebbért, érdekesebbért, izgalmasabbért.


Abban semmi gyűlölet nincs, hogy a hisztiket, játszmázásokat és kics*széseket nem nyeli valaki tovább, hanem azt a döntést hozza, hogy köszöni szépen, neki nem kell kapcsolat. Ráadásul még ezt sem kell feltétlen mondani; a saját utat úgy is lehet értelmezni, hogy elsődlegesek a maga céljai, nem rakja elé a barátnőjét/feleségét/random nőt aki tetszik neki vagy szerelmes belé, mert megtapasztalta már ezerszer, hogy a romantikus filmekben és sorozatokban ábrázolt kapcsolati kép hamis, azaz csak megcsalás, eldobás és lenézés a jutalma.


Én nem utálok, se nem okolok senkit, mindenki éljen úgy ahogy akar. Nekem így jó, másnak máshogy, mindenkinek megvan a döntése az élete felett.


Nem mondom azt sem, hogy nem olvaszt magába nőgyűlölőket is, de mindenkire ráhúzni ezt, az elég sületlenség. A keresztények között sem mindenki keresztény, legalábbis a kokainnal kvázást nem szokták oda sorolni.

2020. dec. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
WTF? :)
2020. dec. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

"A keresztények között sem mindenki keresztény"


:D Szerintem keress rá a "No true Scotsman fallacy"-ra :)

2020. dec. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
61%

Huffnágel Pista a blogja és évek óta tartó gyűlölködése alapján k...rvára nem boldog. Nem tudom ő mennyire számít igazi MGTOW-nak. Láttam már az oldalán nemi erőszakra, nők verésére buzdító írásokat. Másik kedvenc szokása, hogy embereket vadász le (tök mindegy, hogy az illető feminista-e) és közzéteszi a címüket, elérhetésőgüket a hívei számára. Boldogság....

Redditen az MGTOW zárt közösségekben rendszeres volt a nőgyűlölő, uszító hangnem.

Sajnos az MGTOW egyáltalán nem az a normális, elvonulós közösség, aminek hirdeti magát.

2020. dec. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
27%
Evvel az erővel egy vadfeminista blogját is vehetnéd alapul.És kijelenthetned,hogy a feminizmus férfigyűlölő,pedig nem az.
2020. dec. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
68%

Én hármat ismerek (30-35 közöttiek), akik ilyesmik, egy kívülálló szemszögéből a rövid jellemzések:


1.: Tipikus anyuci pici fia. Semmi házi munkát nem csinál, a ruhákat is futár viszi-hozza a mosodából (amit anyu fizet). Nem csinál semmit, ami picit is fárasztó, jogsit sem. Jó az a kisbolt, ami ott van mellette, 10 éve nem is volt máshol. Munkában is a minimumot megteszi, de semmi ambíció nincs. Életében egyszer volt barátnője 3 hónapig, az is megcsalta. Bár, azért nem igazi MGTOW, mert van egy kiszemeltje. Akit már több mint 2 éve tervez elhívni egy kávéra, de szerinte még nem jött el a megfelelő alkalom... Nem tudom, hogy boldog-e, de az tuti, hogy gyakran be van gyógyszerezve.


2. Igazi alternatív srác, aki az életének nagy részét online közösségekben/játékokban éli. Neki nincs igénye sokkal többre, de az 1-től életképesebb, legalább önellátó és vannak barátai.


3. Jó munka, gyúr, rengeteg pluszt vállal, hogy legyen lóvé. De a munka és edzés kitölti az ideje 80%-át. Pár éve még akart barátnőt, de a mérsékelt sikerek miatt inkább másra fókuszál. Szerintem a fő gond, hogy az 5+ év magányt már annyira megszokta, hogy az ismerkedéssel/kapcsolattal járó minimális kompromisszumokat sem képes már meghozni. Az biztos, hogy nem boldog (ő mondta), hanem inkább csak elvan, ha leköti magát a munkával és kondival.


Szóval, szerintem ez az életforma inkább kényszervállalkozás és jellemző, hogy a tagok nem akarnak kilépni a komfort zónából, inkább megmagyarázzák maguknak, hogy miért is jó a langyos xarban ülni.

2022. jan. 11. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
62%

Érdekes, ha egy bige tolja a bullshit dumát,hogy ő elvan a pasik nélkül, neki nem kell senki stb., akkor egyből körbenyalja mindenki, hogy "jaaaaj, igazad is van, mucikám, minek neked pasi, te egy erős, határozott nő vagy, a mai férfiak meg mind anyuci pici fiai..."

Ha egy férfi van el nők nélkül, akkor meg egyből megkapja, hogy mekkora lúzer, aki csak langyos xarban ül.

2022. jan. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
9%

19#

Hagyd a pitchaba!

Ezeknek ugysincs annyi eszük,hogy valamit fel tudjanak fogni.

Hallottak valami f.szságot valamellik feminista ptcsatól vagy olvastak 1 kiskegyed cikket,oszt má szakértők is!Biztosra tudják mindenki indíttatását,mert femimariska megírta a pasifikazó bloggjában.

2022. jan. 12. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!