Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valójában nem is a testvére...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valójában nem is a testvére gyereke, hanem az övé?

Figyelt kérdés

Adott egy rejtélyes férfi az életemben, akivel már egy ideje csak ismerkedés fázisban vagyunk, személyes találkozó nélkül. Elviekben a testvére babát várt, akivel a vírus miatt nem akart érintkezni, mert terhes.


Megszült a testvére. Azóta (elviekben) minden idejét a gyerekkel tölti, haza sem megy, hajnalokig vigyáz a gyerekre. Elmondta, meddig volt fent, mit csinált, “leszakadt a karja, mire elaltatta”, több képet is küldött róla (ahogyan az újszülött képeket is elküldte, ahogy fogja a babát, előtte a berendezett gyerekszobát is, egy-egy újonnan beszerzett gyerekruhát is).


Igazából nem is a tesója szült meg, hanem övé a gyerek, csak nem mondta el? Vagy csak nekem gyanús és én látok “rémeket”?


2020. dec. 2. 21:31
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Ami még lemaradt: amióta megszületett a gyerek, kb egyáltalán nem keres, nem ír, nem hív. Túl nagy a csend...
2020. dec. 2. 21:32
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezt itt senki nem fogja neked megmondani.
2020. dec. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon egyszerű a helyzet: a testvére terhes volt az elmúlt 9 hónapban, vagy sem?
2020. dec. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem tudom, mert nem ismerem a testvért. Csak az is érdekes számomra, hogy a vírus miatt nem ment a terhesség alatt a testvérhez, de az újszülöttel ott volt az első perctől...
2020. dec. 2. 21:38
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
A felesége szült.
2020. dec. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Jól sejted, az övé.
2020. dec. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
92%

Figyelj, szerintem teljesen mindegy. Személyesen nem is ismeritek egymást, és már magától nem is keres teged.


Szerintem ennél többet erdemelsz.

2020. dec. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
83%

Én utána keresnék a neten...


Ha tudod a testvére nevét, simán lehet hogy rakott fel a fb-ra gyerekes képet. Manapság ez lett a szokás hogy boldog-boldogtalan a gyereket posztolja.


De gyanús a dolog..

2020. dec. 3. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
86%

Elemi logika: amíg a felesége gyermeket várt, ő félrejátszott.

Megvan a gyerek, most már a családja felé orientálódik, boldog.


Eszébe sem jutsz.

2020. dec. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy boldog az ilyen

Csak nem tud kilépni

2021. jan. 22. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!