Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, ha emellé/képpel jóképű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, ha emellé/képpel jóképű vagyok, izmos, van egy audi a8-asom, akkor enyém a világ?

Figyelt kérdés
[link]

2020. dec. 3. 11:49
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Engem sehogy sem érdekelnél.
2020. dec. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%
A magas iq az allando kotoszkodes garanciaja. A kiseloadasok tartasa stb. Kosz ,nem.
2020. dec. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
#1, Emlékszem, mikor kitörtem a csóróságból, és feküdtem az 1 millió forintos ágyamban, valamiért utáltam, de nem tudtam megmagyarazni, hogy miért, mert hihetetlenül kényelmes volt. Aztán rájöttem, hogy sokáig nem éreztem méltónak magam arra tudat alatt, hogy olyan ágyban feküdjek.
2020. dec. 3. 12:21
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Haha, legalább a humorod alakul. :)


1-es voltam.

2020. dec. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van elmentve ennel magasabb ertek. Inkabb sportos vagyok, mint izmos es nincs ongyullados audim, megnezem mit veszek a penzemert. Ettol fuggetlenul nincs okom panaszra.
2020. dec. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
76%
Nekem az EQ fontosabb
2020. dec. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
61%
Ha olyan okos lennél, nem írnál ilyen hülyeséget. Tehát nem lenne tiéd a világ.
2020. dec. 4. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az IQ egy szám, lehet téves mérés is. (Mondjuk már nem látszik a kép). Egyetemista vagy? Vagy már végeztél? És mit? Vannak publikációid? Van PhD doktori tudományos fokozatod? A kérdésed, valamint a világszemléleted alapján nem ülnék le veled (igaz, pasi vagyok). Az izmosság relatív fogalom, a pénz is.
2021. okt. 15. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

2: "A magas iq az allando kotoszkodes garanciaja. A kiseloadasok tartasa stb. Kosz ,nem."


Kötözködés a szó, amit keresel. Amúgy tévedsz. De játszadozz csak a kétbitesekkel (ahogy írod, a koszban), te értelmiségigyűlölő, írni sem tudó perdita.

2021. okt. 15. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!