Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik azt gondolják, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik azt gondolják, hogy komoly kapcsolatot és hűséget csak átlagos, középszerű vagy ronda férfitól remélhetünk, azok tisztában vannak vele, hogy lealacsonyító képet festenek le a férfi nemről?

Figyelt kérdés

Szóval, az egy jól megfigyelhető jelenség, hogy ha mondjuk itt az oldalon egy nőt kihasználnak, megcsalnak, megvernek, elhagynak, szórakoznak vele, vagy akármilyen párkapcsolati gondja van, sokszor megjelenik pár pasi, aki szerint magára hozta a bajt, mert nem kellettek neki a barátzónájában lévő, vagy egyenesen levegőnek nézett előnytelen külsejű, de normális srácok, tehát így jár, akinek a "jópasi" kell.

Sokszor semleges társkeresési kérdéseknél is megy erről a témázás, hogy egy rosszabb külsejű férfi kevesebb eséllyel lép félre, inkább akar komolyat, stb., mert a jó külsejű megteheti, hogy halomra d.ugja a nőket, tehát minek is állna meg egynél. A szürkébb, bénább külsejű nem teheti meg, hanem örül, ha végre jut egy, ezért alkalmas komolyra - szerintük.

Azok szerint, akik ilyen véleményen vannak, a férfiak alapvető beállítottsága az, hogy legszívesebben egymás után dobálnák a nőket, ha tehetnék? Szerintük nem vágynak a férfiak a szeretetre, nem motiválhatja őket az, külsőtől függetlenül?



2020. dec. 4. 13:21
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
91%

Ideje felnőni, a világ nem úgy működik, ahogy az ember szeretné.

Te még nagyon idealista kislány vagy fejben.

2020. dec. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

"De szerintem aki minimálisan érett és vannak érzelmileg is igényei egy kapcsolattól, az nem azt szeretné, hogy azért ne menjen félre a párja, mert nincs lehetősége. :) Így nem ér semmit, ez nem "hűség". Ezt felejtik el sokan."


Szerinted, hány ember talál TÖKÉLETES partnert? Nem sok. Talán a világ néhány százaléka. A többiek találnak valakit, aki megfogja őket. Na, ha odamenne eléjük álmaik férfija/nője, a többséget nem kéne sokáig győzködni, hogy félrelépjen. Főleg annak tekintetében, hogy az emberek fele még a tökéletes nélkül is félrelép.

2020. dec. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

Szerintem inkább az a h.ülyegyerek még fejben, aki sztereotípiák szerint gondolkodik. Én egy lassan 30 éves nő vagyok, több, 8 éve párkapcsolatban.

Tökéletes partnert persze, hogy nem lehet találni, de olyat, akit őszintén vonzónak talál az ember, és van lelki egyezés és közös jövkép, azért lehet.

2020. dec. 4. 15:28
 14/20 anonim ***** válasza:
40%
Hűséges férfi nem létezik.
2020. dec. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Jó pár évvel ezelőtt összejöttem egy sráccal, szegény nem volt túl jóképű és rettenetesen vékony volt (kicsit olyan volt, mint egy anorexiás Mr. Bean). De mindezt hatalmas intelligenciával és jó humorérzékkel kompenzálta, ami nekem sokkal fontosabb, mint a jóképűség és a jó test. Mindenki csodálkozott, hogy állhattam vele össze. Na pont ő volt az egyetlen pasi az életemben, aki "eltűnt", mint utólag megtudtam egy jobb nőért, akinél persze esélye sem volt. Azóta nem volt barátnője, pedig cirka 10 éve történt az eset. :D
2020. dec. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
2 es miért ne lehetne beszélni róla mert sokan mondják hogy nem lépnének félre?simán lehetne kapargatni a felszint.aztán kiderülne hogy többen lépnének félre mint akarnának.
2020. dec. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
15 ös de ebből is látszik hogy kiemelkedő volt és jópasi és hogy csak jópasi kell neked.meg is érdemelted.
2020. dec. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
hogyne létezne 14 es
2020. dec. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
nem a férfi nemről csak bizonyos nőkről és férfiakról és attól még létezik a jelenség.szóval nice try.
2020. dec. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
17-es: ezt mégis miből szűrted le? :)
2020. dec. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!