Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 22 éves vagyok. Valamiért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

22 éves vagyok. Valamiért lealacsonyítónak és szánalmasnak találnám, ha lenne egy barátnőm. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Büszke vagyok rá, hogy nem volt még párkapcsolatom. Úgy érzem, az csak elvenné az egyéniségemet.
2015. máj. 21. 12:00
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
Nyilván nem vagy még érett egy párkapcsolathoz.
2015. máj. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%
önigazolási próbálkozás
2015. máj. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor legyél így boldog :) Mindenki más...
2015. máj. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
82%
Hát az, hogy úgy érzed, hogy elvenné az egyéniségedet, az kicsit gyanús. Ez egy félelem, nem passzol azzal, hogy "büszke" vagy. Félni pedig felesleges, idővel mindenképp változik az egyéniséged, ha egyedül vagy, ha párban. Nem csak a barátnőd változtat meg, hanem a világ többi része is. Ez tehát nem indok. Viszont ha nem hiányzik egy lány, akkor nincs gond. De ha az egyéniséged féltése miatt nincs, azért kár.
2015. máj. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
89%

majd egy kapcsolatban meglátod, hogy igazi egyéniség vagy-e. ha megtanulsz úgy formálódni, hogy a fő értékeket nem hagyod el. ha tudsz úgy mást magad elé helyezni, hogy közben egyéniség maradsz.


egyelőre még gyerek vagy, egy félkész egyéniséggel, de hidd el, hogy ahogy idősödsz, rájössz mit jelent egyéniségnek lenni.

2015. máj. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!