Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lealacsonyító megjegyzések...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lealacsonyító megjegyzések miatt nem tudok megbízni a férfiakban, hogyan lehet ezen változtatni, ha egyáltalán?

Figyelt kérdés
Nem értem, hogy nők hogyan tudnak megbízni férfiakban, én mindig csak azt látom magam körül, meg persze a neten is, hogy tiszteletlenül beszélnek a nőkről a hátuk mögött (nem sorolok példákat, de el tudjátok képzelni), nekem ezt a lelkivilágom nem bírná elviselni, hosszú ideje emiatt nincs is kapcsolatom (nem, nem aláztak meg előző kapcsolatban vagy ilyesmi, inkább az is azért ment tönkre, mert nem hittem a fiúnak), apám is mindig ezzel jött tinédszer koromban, hogy miért nem tudom kimondani, hogy dugás. Miért kezelik a nőket tárgyként? És valahol tudom, hogy ez nyilván nem minden férfinál van így (remélem), de én ettől a gondolattól nem tudok szabadulni és már nagyon zavar, mit csináljak?
2010. jan. 30. 19:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
Nem szabadna így gondolnod, nem minden férfi kezeli tárgyként a nőket, szerintem nyugodtan ismerkedj és ha megismertél egy férfit utána ítélkezz róla!
2010. jan. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
légy leszbi
2010. jan. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Ide a szex-szerelem rovatba 70%-ban olyanok iroganak, akik tárgyként kezelik a nőket...innen ne ismerkedj:D

Amúgy igazad van,van alapja a kerülésednek. Én is ilyen vagyok!

De van 10%, akik normálisak, talán....

25.L

2010. jan. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért a nők tökéletesek nem?Ti meg úgy kezeltek minket mintha nem is lennének érzéseink, ja bocs, általánosítottam, engem kezelt már nő tárgyként és ettől még nem általánosítom hogy minden nő ilyen.
2010. jan. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
37%

Szerintem nem a fiúk kezelik le a nőket, hanem a nők úgy általában kissé (sokkal) értékesebbnek tartják magukat, mint amennyit érnek!


A legutolsó cigányk*rva is meg van győződve arról, hogy ő okos, egyedi, és különleges bánásmódot érdemel.

2010. jan. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
90%

19:52

Miért különbek? Én mindig is úgy tudtam, hogy a pasik érzik magukat különbnek!

Amúgy ugyanazt csinálják a nők, mint a pasik: össze-vissza dugnak, isznak, cigizek, csúnyán beszélnek...tehát UGYAN OLYANOK!

így van, a nők különleges bánásmódot igényelnek.Mert gyengébbek, érzékenyxebbek, mint a kérdező is! Aki ezt nem tudja az nem férfi.

És nem leringyózni....stb. amit itt nyomat a sok IQ gyenge fas*kalap.


Az a pasi, aki nem becsül egy nőt, az megérdemli hogy megszívassák.

2010. jan. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
fordulj pszichiáterhez!
2010. jan. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Minden fajtából van nők és férfiak közt is. Nem általánosíthatsz. Rengeteg nő kezeli szintúgy tárgyként a férfiakat, és pasik közt is van rendes, normális, aki megbecsüli a párját.
2010. jan. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Te miért azzal foglalkozol, aki lenéz?

Keresd meg azt, aki hozzád illik! Női megérzés, vagy mi...

2010. jan. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Én pl soha nem kezeltem a barátnőmet tárgyként mindig odafigyeltem hogy ne bántsam meg és kedves legyek hozzá és felvidítsam ha rosszkedve van

Aki meg a háta mögött beszéli ki a barátnőjét az elbújhat de nagyon ha valami gondja van vele akkor mondja a szemébe ne valaki mással beszélje ki

2010. jan. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!