Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Már biztosan nem szeret? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már biztosan nem szeret? Vagy nem biztos?

Figyelt kérdés

A párommal lassan egy hónapja nem találkoztunk, pontosabban sokkal ritkábban, mint egyébként, ennek több oka is van, hogy miért. A járványhelyzet miatt is, amiatt is, mert mindketten járkáltunk orvoshoz és bizony én féltem a vírustól, meg nekem különben is nagyon felgyűlt a tanulás az egyetemen, nincs elég időm. Cserébe viszont a vizsgaidőszak lesz nekem lazább, mert szinte minden létező tárgyamból most kell zh/beadandó/házik.

Tehát szinte egy hónapja nem nagyon találkozunk, azt hiszem 2x találkoztunk ez idő alatt. Ő talán többször is hajlandó lenne, de amúgy elbizonytalanodtam, hogy szeret-e még. Én sokkal gyakrabban mondom neki, hogy szeretem és, hogy hiányzik. Ő ezt egy hónapja 1 vagy 2 alkalommal mondja és ennyi. Általába én kezdeményezek valahogy, és arra reagál. Minden nap beszélünk facebookon, vagy sima chaten vagy a messenger hívással, de mindig csak hétköznapi témákról, hogy melyikünk mit csinált aznap, mit evett, a szüleink hogy vannak, azt is megbeszéljük, hogy mit csinálunk majd ha találkozunk, nekem sajnos elhunyt 3 hónapja egy nagyon közeli családtagom, emiatt gyakran panaszkodtam neki, leírtam neki, ha nyomta valami a szívemet. Azt viszont nem szokta mondani, hogy szeret és hiányzok. Egyszer valami csoda folytán vett nekem egy csokit meglepetésnek meg volt rá példa, hogy csak úgy írt nekem (reggel és este beszélünk fixen, de volt, hogy nap közben is írt).

Nem érzem rajta, hogy annyira szeretne látni, pedig azt mondja, higgyem már el, hogy ő is hiányol engem. Általában viszont nem tűnik túl lelkesnek. Tegnap volt a második alkalom, hogy találkoztunk, akkor éreztem, hogy szeret. Nem egészen olyan volt, mint régen, de különben is sietnie kellett órára. Akkor legalább megölelgetett, megpuszilt, megfogta a kezem. Volt valami jele, hogy nem hagyom hidegen. Mikor mondom neki, hogy nekem már eléggé hiányzik és bizony rég láttuk egymást, akkor azt mondja, majd találkozunk.


Most én vagyok a hülye, hogy nem tiszta minden vagy nem biztos, hogy szeret?



2020. dec. 4. 18:08
 1/1 anonim ***** válasza:
Ne haragudj en se tudnek mit kezdeni veled. Ha talalkozni nem akarsz a virus miatt, a jarvany meg honapokig fog tartani, akkor mit varsz a kapcsolattol? Varjon meg epekedjen egy fel even at? Kicsit olyan, mintha a virus elleni vedekezes fontosabb lenne neked, mint a parod. Nem is ertem, hogyan lehet ez. Ha egy par vagytok, akkor talalkozhattok, semmi nem tiltja. Nem tunik tul lelkesnek? Basszus en rolad gondolnam, hogy te nem veszed komolyan a kapcsolatot.
2020. dec. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!