Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan tudod bíztosan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudod bíztosan, hogy egy fiú szeret, vagy tetszel neki?

Figyelt kérdés
Lécives válaszoljatok mert nem tudom,hogy egy fiú most szeret vagy csak a barátom akar lenni!!A nap legtöbb részében együtt vagyunk és nem tudom hogy teccek e neki vagy csak a barátom akar lenni mert mióta sokat vagyok velem én beleszerette vajon ő is?Honnan lehet tudni hogy szeret??
2009. okt. 1. 10:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha barátkozni akarna, arra ott vannak a haverok. Hacsak nem...búza...
2009. okt. 1. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm hogy segítettél!!!Én csak attól félek ha megkérdezem és nemis tetszek neki akkor lehet vége a barátságunknak is és nem tudok előrébb jutni!
2009. okt. 1. 10:33
 3/3 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy csak haverkodik veled, de az is lehet, hogy tetszel neki és járna is veled. Mind a két dolog lehetséges. Viszont tudnod kell, hogy van egy valami, ami tutira biztos, hogy érdekli, mi van a ruha alatt!!!

24F

2009. okt. 1. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!