Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbolondult a csaj?

Figyelt kérdés
Egy ideig szexkapcsolatban voltunk, aztán ő többet akart volna tőlem, csak én nem szerettem bele, mire ő kiszállt ebből az egész szexkapcsolatosdiból. Erre elkezdett álprofilokról irogatni nekem, összelopkodott mindenféle képet és megpróbált ismerkedni velem. Ezt minek csinálja? Mit akar ezzel elérni?
2020. dec. 7. 22:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Biztos vagy benne hogy ő az? Miért vagy olyan biztos benne? Nem lehet hogy csak beképzeled magadnak?


Ha még is csak ő lenne az, akkor ki tudja. Lehet bolond, vagy csak kíváncsi, hogy más nőknek mit írsz, hogy tőlük is szexkapcsolatot, vagy többet, mert még nem fogta fel, hogy te töle nem akartál többet, de másoktól lehet több lesz egy pár dugásnál.

2020. dec. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
63%
Lol, de ismerős :D csak itt nekem írogattak anno kamuprofilról. Van, akinek nincs jobb dolguk, sajnos ez ilyen :) de egyébként miért zavar ez ennyire? Miért noname, arctalan emberekkel szeretnél kapcsolatot kialakítani? Ezen csak magadban érdemes elgondolkodnod, szerintem itt lesz a válasz, nem a csaj felbukkanásaiban.
2020. dec. 7. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
84%
Nem lehet, hogy csak Te szeretnéd minden idegen profilba belemagyarázni, hogy ő az, mert nem bírod elviselni hogy lelépett?
2020. dec. 8. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
70%
Vót má. Ha ennyire érdekel hogy állandóan kérdéseket írsz ki róla, miért nekünk fsod a szót ahelyett hogy írnál neki? Itt senki nem kíváncsi a hülye sztoritokra.
2020. dec. 8. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!