Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bele zúgtam Fekete Rékába...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bele zúgtam Fekete Rékába miután láttam az álmokfutás előzetesét, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Instagramon próbáltam kedveskedni, de letiltott. Annyit írtam hogy olyan képeket készít hogy albumba való, meg ehhez hasonlókat, tehát nem nyomultam, mégis letiltott. Aztán kénytelen voltam másik néven regisztrálni hogy legalább rá tudjak keresni mindig, de követni nem merem nehogy megint letiltson. Így nem kerülhetek hozzá közelebb, mit tegyek?

2020. dec. 8. 03:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Verd ki a képeire.
2020. dec. 8. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%

Nyilván nem társkeresési szándékkal nyitotta a fiókját.

Zaklattad, letiltott.

2020. dec. 8. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
50%
Menj el a színházba, és küldj rózsacsokrot az öltözőjébe! 50-100 szálat.
2020. dec. 8. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Süssél nekem palacsintát.
2020. dec. 8. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Felejtsd el, max mehet a f@szverés otthon.
2020. dec. 8. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem sok értelme van, gondolom több száz ember irkál neki hasonlókat, sőt különbeket is, beleszámítva az egészen perverz leveleket. Társkeresőkön is vannak olyan emberek akik naponta 100 levelet kapnak idegenektől, pedig még nem is sztárok. Szerintem felejtsd el, eléggé egyértelművé tette, hogy nem szeretne még levelezni se. :D Kiverheted, ha attól jobb, ez a te magánügyed :D
2020. dec. 8. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, átgondolom, bár néha fáj az igazság, de mind kaptatok egy zöldet.
2020. dec. 8. 16:36
 8/12 A kérdező kommentje:
A süssél nekem palacsintát szöveg pont ugyan az mint a munkahelyemen, csak az illető pont hiányzott aznap. Mára leesett. Nem te vagy az 4-es?
2020. dec. 17. 17:58
 9/12 anonim ***** válasza:
Igyál egy pohár langyos tejet, az elálmosít. Aludj tovább.
2020. dec. 27. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Csak kanos vagy. segíts magadon és nem leszel "szerelmes" egy olyan nőbe, akiről a külsején kívül semmit se tudsz.
2020. dec. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!