Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan akarja a férfi, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan akarja a férfi, hogy változzak meg, ha nem vagyunk kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Azért nem akarok kapcsolatot vele, (és mással sem) mert rossz a személyiségem. Ő ezt nem fogadja el. Szerinte meg kell változnom érte, hogy együtt lehessünk.

2020. dec. 8. 12:30
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Te meg gondolkozol ezen, ha feltetted a kérdést. Én nevetnék és tiltanám.
2020. dec. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
68%

Ha valóban rossz a személyiséged, akkor lehet, jobb alakítani rajta valahogy.

Bár ha Neked így jó, akkor...

Ismerek rossz személyiségű nőt, neki nagyon rövid kapcsolatai vannak, velem is folyton össze van veszve, na ő tényleg nem egyszerű.

Aztán mintha mi sem történt volna, felkeres.

Nekem meg ha már eszembejut, rossz lesz az egész napom.

Nála tudnám mi a megoldás, de ő neki ez így jó.

2020. dec. 8. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Kapcsolatban sem jogos, de igazából tök mindegy mert ha téged ez ennyire zavarna akkor már tiltottad volna a farncba és nem írkálnál ki róla kérdést.
2020. dec. 8. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Boldog vagy így, kérdező? Boldog lennél azzal a pasival?


A te életed, te döntöd el hogy mit akarsz. Milyen alapon dirigál egy idegennek? Abszurd 😂😂😂

2020. dec. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
85%

Ha valaki azt akarja, hogy "változzál meg", akkor annak nem te tetszel, hanem egy ideál.

Téged szeressen, az erényeiddel és hibáiddal együtt.

2020. dec. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Sosem jogos erővel formálni a másikat, hiszen akkor annak nem te kellesz.
2020. dec. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Én a kérdést nem értem.


Az, hogy milyen a "rossz személyiség" teljesen szubjektív.


Az, hogy ismerem a hibáimat és zavarnak engem annyira, hogy változtassak rajtuk egyéni igényesség kérdése.


Az evidens, hogy külső kényszerre és az akaratom ellenére nem változok.


Viszont az nem kényszerítés, hogy ha egy régi, megbízható barátom szól, hogy "te én úgy látom, hogy kezdesz rossz irányba változni", se az ha egy beszélgetünk és a másikból kibukik, hogy "és nem gondoltál arra, hogy változtatni kéne?" Ezek érdemes elgondolkodni, max. úgy döntesz, hogy leszarod ;)


Neked kell tudnod tudnod megkülönböztetni és kezelni ezeket. Ha azt mondod, hogy jól érezed magad úgy, ahogy vagy, vagy kényszernek éled meg amit a srác előadott, akkor ne változz (a pasast meg hajtsd el a francba).

2020. dec. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
52%

Szval,ha jol értem ,te saját bevallásod szerint is rossz a személyiséged,ès aki melletted szólva szeretené,hogy változtass rajta,az jogtalanul szól melletted??


Hát baz+ veled se egyszerü az élet!!

2020. dec. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!