Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet nagyobb péniszem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet nagyobb péniszem?

Figyelt kérdés

Helló!

Szóval a kérdésem annyi lenne, hogy kicsi a péniszem. Max 10 cm. És szeretném, ha nagyobb lenne. Láttam régebben ilyen videókat, amivel lehet növelni a pénisz méretét. Tényleg fontos lenne, mert a barátnőmmel nemsokára lefeküdnék, de nem merek. Tudom, hogy nem a méret a lényeg, meg ilyesmi. De, azért mégis csak nagyobbat szeretnék mindenképp. Szóval légyszi próbáljatok segíteni. Láttam oldalt videókkal, ahol ilyenek vannak, hogy hogyan lehet megnövelni a pénisz hosszát, meg vastagságát, de már egyszerűen nem találom. Segítenétek ebben? Nagyon fontos lenne. Meg, ha találtok, hogy hogyan lehet valakinek több ondója, mert van ehhez is valami nyújtás, gyakorlat ilyesmi. De, sehol sem találok ilyet. Mindenképp nagyobb péniszt, meg ha lehet több ondót szeretnék, mindenképp. De, nem orvoshoz menni, meg kapszulákat szedni, hanem itthon is elvégezhető gyakorlatokkal. És, ha lehet képekkel bizonyítsátok, hogy sikeres-e. Nem baj, ha túlságosan megnő a péniszem, meg az ondóm mennyisége. Az legalább nem baj:) Szóval mindenképp segítsetek, nagyobb pénisz+több ondó.


2010. aug. 12. 07:23
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:

A pénisz nem izom,ezért nem tudsz rá gyúrni,se nyújtani.Az ondót a herék termelik,és hogy te mit szeretnél,azt nem fogják megkérdezni tőled.

Kedves kérdező,ez nem kívánságműsor,hanem genetika.

Rázd ki a fejedből ezeket a téves gondolatokat,és fogadd el magad,mert ez a feltétele annak hogy a partnered is elfogadjon.

2010. aug. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:
De, akkor is van valami megoldás nem? Amit beküldtek az oldalt, az jónak tűnik. Már csak pár képet vagy videót raknátok be? (előtte, utána képek)+Tudnátok berakni olyat, ami növeli az ond mennyiségét? ÉS, kamrákból állnak a pénisz. Ezeket lehet nyújtani, meg ilyesmi, amitől több vér fog belefolyni. Szóval, tuti, hogy van valami amivel növelni lehet a péniszt, meg az ondó mennyiségét. Az oldal jónak is tűnik. Csak pár előtte utána képet raknátok be, hogy mennyire sikeres ez a módszer? Az ondónál is ugyanez.
2010. aug. 12. 15:10
 13/29 A kérdező kommentje:
Találtam pár oldalt, ami részben jó, de olyat, ami teljesen jó lenne, olyat nem. Ha valaki tud ilyen oldalt az tenne fel? Még a veszélyekkel is megpróbálkozok. De, valaki segítsen nekem. Még ha nem is tartós, a nyújtás, meg ezek, akkor is. Akkor addig csinálom amíg kell.
2010. aug. 12. 19:44
 14/29 anonim ***** válasza:
Korod? 11 év? mert nekem akkor volt akkora :P
2010. aug. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:
16,5 Nemsokára 17. Úgyhogy valószínűleg már nem fog sokat nőni. Sem a péniszem sem a mennyisége.
2010. aug. 14. 23:21
 16/29 gyakorigyerek válasza:
Már átalakultál teljesen? Pl. Szemérem szőrzet már teljesen kialakult, hónaljszőrzet minden??
2012. okt. 17. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim válasza:
Komolyan mondom: jelq technika meg bathamte farokpumpa!!!
2013. máj. 19. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim válasza:
18cm 15F
2013. dec. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim válasza:
18F h:17,8cm sz:7.3cm Ez átlagos?
2014. jan. 15. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim válasza:
Én tudok egy nagyon egyszerű és nem fájdalmas tecchnikát.. Orvosok is ajánlják és a hatás 100%..Amerikában találták fel, természetes ősszetevök, nincs mellékhatás.. Na de ne én beszéljek, itt az oldal olvasd el.. online rendelheted és naponta csak egy tabletta, az eredmény visszont el képesztő.. akár 6 cm is növekedhet, ha tényleg ilyen kicsi a péniszed akkor szerintem semmi vesziteni valód. Próbáld ki megéri, nem fogsz csalódni.. Minden lánynak örömet fogsz szerezni.. Itt az oldal: [link] olvass te is utána és rendeld meg. Ez megéri hidd el nekem. Itt találsz előtte meg utána képeket is, na meg véleményeket. Sok sikert:-)
2014. márc. 10. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!