Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet nagyobb péniszem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet nagyobb péniszem?

Figyelt kérdés

Helló!

Szóval a kérdésem annyi lenne, hogy kicsi a péniszem. Max 10 cm. És szeretném, ha nagyobb lenne. Láttam régebben ilyen videókat, amivel lehet növelni a pénisz méretét. Tényleg fontos lenne, mert a barátnőmmel nemsokára lefeküdnék, de nem merek. Tudom, hogy nem a méret a lényeg, meg ilyesmi. De, azért mégis csak nagyobbat szeretnék mindenképp. Szóval légyszi próbáljatok segíteni. Láttam oldalt videókkal, ahol ilyenek vannak, hogy hogyan lehet megnövelni a pénisz hosszát, meg vastagságát, de már egyszerűen nem találom. Segítenétek ebben? Nagyon fontos lenne. Meg, ha találtok, hogy hogyan lehet valakinek több ondója, mert van ehhez is valami nyújtás, gyakorlat ilyesmi. De, sehol sem találok ilyet. Mindenképp nagyobb péniszt, meg ha lehet több ondót szeretnék, mindenképp. De, nem orvoshoz menni, meg kapszulákat szedni, hanem itthon is elvégezhető gyakorlatokkal. És, ha lehet képekkel bizonyítsátok, hogy sikeres-e. Nem baj, ha túlságosan megnő a péniszem, meg az ondóm mennyisége. Az legalább nem baj:) Szóval mindenképp segítsetek, nagyobb pénisz+több ondó.


2010. aug. 12. 07:23
1 2 3
 21/29 anonim válasza:
0%
Jah és a legfontosabbat el felejtettem .. utolsó vagyok. Én fél évet használtam az XtraSize-ot és 6 cm-t nöttem, pedig azelőtt se panaszkodhattam. Igy 22 cm, és a nők imádnak.
2014. márc. 10. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim válasza:
Genetika mindenkinek vannak testi hátrányai és előnyei kicsipéniszed van szar ügy de mindenkinek van hibája pl engem nagyon jóképűnek tartanak széles vállam és hátam van jó magas vagyok 18cm hosszú 5cm vastag és tudod ennek ellenére semmi öbizalmam mert kicsit karcsú vagyok ezmiatt a csípőm elég széles majdnem annyira mint a felsőtestem az ember sose lesz elégedett magával ha akár mindig talál hibát szerencsére edzéssel eszt korrigálni tudtam és szinte mondják hogy nagyon jó pasi vagyok de ennek ellenére nincs öbizalmam mindig lehet újabb hibákat találni én annak ellenére hogy kűlsőre hibátlannak tartanak annak ellenére elégedetlen vagyok vóltam szóval az egész a hozzá álláson múlik
2014. júl. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
Nem lehet megnövelni , pumpákkal esetleg pillanatnyi eredmény, de 1 óra múlva visszaáll eredeti méretére amilyen volt mint egy gumiszallag.. csak a műtét amivel lehet de az meg veszélyes .. se gyógyszer se csodaszerek semmi nincsen amivel 6 centiket lehetne növelni , ha igaz lenne ez nem lenne kisfarkú pasi mert mind megnövelné.. ezek mind pénzlehúzások átverések kihasználják az elkeseredett embert aki mindent megadna ha megnőne neki.. de ez csak egy vizió .. mese .. soha nem nő meg .. a genetika.. fogadd el magad és nem hagyd magad átverni.
2015. jan. 19. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 CsabHU válasza:
ha mindenképpen azt akarod, hogy nagyobb legyen szex közben, húzz fel kettő vastag kotont. Én még nem próbáltam, de tuti jó, mert tovább is tarthat így a szex + vastagabb és hosszabb lesz egy kicsit. Szerintem az sem árthat, ha sokat recskázol, mert akkor ugye kinyúlik h úgy mondjam, talán az is jó, ha sokat áll a farkad, de ezt a gumis dolgot tudom igazán javasolni. Egyépként meg úgy tudom, hogy az ember 24 éves koráig fejlődik, szóval lehet , hogy még nő majd 1-2 centit.
2015. márc. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim válasza:
Ez abszolut genetika. Ezt adta neked isten nem tudod megvaltoztatni. Pl en 13 evesen 14 cms voltam
2016. jún. 6. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 banko márk válasza:
Szüles négernek :D
2017. júl. 5. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim válasza:
Lassan 10 éve :D Van már fejlődés? Bevállt valami?
2019. dec. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 Kisdinnye22 válasza:
Hát figyelj.... Én sem bővelkedem a centikben.13 centi csak.az asszony előttem nyilván volt nagyobb farkú emberrel és megmondta(mert erről beszèlünk kellett mert zavart), hogy imádja a farkamat.sokkal jobb mint a nagy az ő elmondása szerint. Sikongat is olyanokat te jó ég<3 na de nem írok le mindent részletesen ha nem gond. Hidd el a technika sokat jelent, hiába van nagy farkad ha használni meg nem tudod. Erre is tudnék példát írni. De ezt max privátban mert sajnálom a gyereket. Legyen szép napod és örülj, hogy nem kell ülve pisilned mint a lányoknak/nőknek :D
2023. jan. 17. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 Kisdinnye22 válasza:
Jah és, hogy több ondód legyen azon segít a sok fehérje de igazából a szervezeted dönti el mennyi lesz/van. Max annyit tudsz csinálni, hogy nem nyúlsz magadhoz sokáig és kész. Mást sajnos nem nagyon tudom ajánlani.
2023. jan. 17. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!