Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy ne váljak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy ne váljak férfigyűlölővé?

Figyelt kérdés
Egy óriási csalódáson vagyok túl, még friss a dolog, és azt érzem, hogy a körülöttem lévő férfiakkal undok vagyok, lenéző, kétlábon járó szerencsétlenségeknek tartom őket, akik azért vannak, hogy elszívják előlem a levegőt.Olyanokkal is goromba vagyok akik éppen, hogy segítenének.

2018. márc. 13. 09:02
 1/6 anonim ***** válasza:
51%

Én nőgyűlölő lettem, de nem lett tőle jobb az életem. Most próbálok kijönni belőle.


Azt hiszem ez is rá a válasz: Azért, mert nem lesz tőle jobb az életed. Ez nem old meg semmit. Nem fogod hosszú távon jobban érezni magad, nem leszel tőle boldog. A problémákat megoldani kell, nem gyűlölettel és bosszúvággyal betemethetetlen árkokat ásni.

2018. márc. 13. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%

Első legjobb recept, hogy hagyod a gyk-t ilyen szempontból, mert az ember bármilyen válaszba a létező összes negatív előítéletét beleviszi.

Meg amúgy az összes netes felületet is.

Amúgy még ez a másik nem gyűlölete fakadhat a libidóval összefüggő problémákkal, jobb azonnal leszokni az összes fogamzásgátló, tudatmódosító, stb szerekről(cigi, kávé gyógyszerek).

Sajnos a nők hajlamosabbak erre, a gyakran módosuló hormonális állapotok miatt.

Koncentrálj olyanokra, akiket szeretsz, színészekre, stb akik elérhetetlenek.

Meg talán annyi, hogy hatalmas különbségek vannak emberek között, nem lehet lekorlátozni elméleteket 2 nemre.

2018. márc. 13. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
65%

Azért met egy vagy egy-két pasi megszívatott, primitívség az összes férfit gyűlölni.

Itt az lehet a gond, hogy szerintem csak nagyon jó pasikkal állsz szóba, azek meg sokszor nem túl rendesek, nem túl hűségesek.

Próbáld meg észre venni a kevésbé menő, átlagos férfiakat.

Vagy maradj egyedül és nincs gond.

2018. márc. 13. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Vezesd le, hogy hova vezet ez. Ha a végső kimenetel elfogadhatatlan, akkor mostantól ezt tekintsd rossz, káros viselkedésnek, amit meg kell változtatni. Ezt minden lehetséges alkalommal erősítsd meg magadban. Találd ki, mi lenne a helyes viselkedés, és onnantól tegyél úgy. Állítsd magad kihívások elé, kényszerítsd magad, hogy gyakorold a helyes viselkedést. Csak fegyelmezetten, tudatosan.
2018. márc. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Noblesse Oblige ***** válasza:
81%

Valaki, valami felé gyűlölettel fordulni, azt jelenti, hogy nem tudod elengedni a sérelmed, és dédelgeted, babusgatod magadban.


A csavar ott van, hogy ahhoz, hogy ezt el tud engedni, nem a másiknak, kell megbocsátanod, hanem magadnak.

És ezt az érzést magadban hordozni olyan, mint amikor hagyod, hogy a lakásod kupiban álljon. Amint megtalálod a feloldozás, feldogozás útját, az olyan, mintha a lelki lakásodban újra rendet tettél volna.

2018. márc. 13. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a választ.Remélem át tudom ezt lépni,és azok hangját is meghallani akik segíteni szeretnének úgy, hogy nem kelljen életem végéig bocsánatot kérnem.

Az idő remélem az én sebeimet is begyógyítja.

2018. márc. 13. 11:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!