Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ennyi férfigyűlölő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ennyi férfigyűlölő férfi?

Figyelt kérdés

Teljesen elképeszt, ami ömlik ezen az oldalon!

Férfiak titulálnak értéktelennek más férfiakat mindenféle tulajdonságok alapján - szűz, szegény, nincs jogsija, etc.

Férfiak állítják be az összes férfit igénytelennek - "egy pasi nem válogat a nők közül, bármikor bárkivel lefekszik, ha van lehetősége"

Férfiak állítják be az összes férfit ösztönvezérelt, állatszerű, agyatlan lénynek - "a férfiaknak a szex a legfontosabb, szükséglet, lételem, mindennél előrébb való, minden férfinak az szerepel az első helyen a fontossági sorrendben, aki nem kap rendszeres szexet, az becsavarodik"

Férfiak állítják más férfiakról, akiknek van párkapcsolatuk, hogy biztos "rosszfiúk", lenézik, ócsárolják őket.

Férfiak alacsonyítják le a férfiakat érzéketlen, lelketlen, 0 EQ-jú robotokká - "egy igazi férfinak nincsenek érzései, ha a nők megértést akarnak, akkor menjenek a barátnőjükhöz, egy férfitól ne várjanak ilyesmit"


Miért van ez?

Egyáltalán ezek az illetők tisztában vannak vele, hogy ők a férfi nemet degradálják ezekkel a kijelentésekkel? Ha igen, akkor miért csomagolják be úgy a mondandójukat, hogy nőgyűlölőnek tűnjön elsőre?

Hogyan és miért nyilatkozik valaki ennyire lealacsonyítóan a saját neméről?

Az átlag férfit mennyire zavarja ez a jelenség?


2018. márc. 9. 16:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
46%
Nekem ez a jelenség nem tűnt fel.
2018. márc. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
31%
Nem lennék meglepve,ha az ideirkáló férfigyűlölő nők adnák ki magukat ilyenkor férfinak...jellemző lenne.
2018. márc. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

#2

De akkor miért adják elő úgy, mintha nőgyűlölők lennének? Meg miért húzzák elő az aduászt, hogy "nőként ezt úgyse fogod megérteni"?

2018. márc. 9. 16:23
 4/11 Krukutyán Levente ***** válasza:

Miért az nem figyelted meg, hogy sokszor a nők r1bancozzák le a másikat, ha kicsit laza erkölcsű? Ez mindkét nemnél ott van.

Férfiaknál max azért gyakoribb, mert megy az ösztönös rivalizálás.

2018. márc. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

#4

De ott általában nem arról van szó, hogy irreleváns dolgok miatt kiáltják ki értéktelennek a nők egy csoportját... Biztos van ilyen, de nem túl gyakori. (egyébként lehet, hogy csak én nem találkoztam vele, ha látok sok ilyet, akkor teljes mértékben kész vagyok elismerni, hogy sokszor van ilyen)

A laza erkölcsnél (megcsalásnál szoktam látni, hogy szidnak valakit) az emberek nagyrészének az a baja, hogy árt vele másnak. Ha egy férfi csóró, vagy alacsony, vagy ilyesmi, azzal nem árt senkinek, miért kell bántani miatta?

2018. márc. 9. 17:08
 6/11 anonim ***** válasza:
41%

Miért lenne férfigyűlölő az, aki őszintén rámutat arra, hogy aki csak sírni és nyavalyogni tud, az nem érdemel semmit? Tenni kell a dolgokért. Az ilyen férfiak nem a férfi nemet nézik le,szemben az itt picsogó nőgyűlölőkkel akiknek már a kérdései is puszta általánosítás, hanem egy adott helyztre reagálnak, nem túl kedvesen ugyan, de őszintén.


Akik meg a férfiakat ösztönlények állítják be azért teszik ezt, mert ők maguk azok.

2018. márc. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Diavolino44 ***** válasza:
100%

Nekem se tunt igazan fel, max az ,hogy eleve lesajnaljak, ha valaki hatranybol indul. “Ha nincs kocsid, akkor ne is almodj baratnorol, vagy ha nem vagy 175 cm akkor jobb ha lekoztod magad massal.”

Valamilyen szinten igazat adok, mert tobb melo egy hatranybol ismerkedni, de azert nem lehetetlen.


Amiben nekem is az a velemenyem, az a szex resz. Nem azt mondom, amiket leirtal. De egy no ezerszer, konnyebben talal szexhez partnert. S ezert ha a ferfi talal akkor az o “teljesitmenye” felertekelodik.

S mivel nem teheti meg, ezert a ferfiak nagy resze nem vagy csak egeszen minimalisan valogat belso tulajdonsagok teren. Szerintem mindnkinek van az ismeretsegi korebe nem egy olyan eset, hogy a ferfi elviseli a not, holott a jozan esz alapjan az utcan lenne a helye. Azert mert, nem valogathat. Kulsoben talan forditva van, ott egy ferfi jobban valogat, mint egy no, de ott se kell a holgyeket felteni.

A szexhiany miatt hetente van kerdes, hogy elmenjen -e prostihoz es hasonlok, szerintem a szexhiany inkabb megviseli a ferfiakat mint a noket, s igen bekattannak tole, ami nem jelenti a teljes magatartas valtozasat. De kb ugy hat mint az alkohol, egy kicsit modosit.

S ha ez teged nem erint, akkor az azert van, mert nem olyan magas a libidod.


Illetve, ide picsogni es panaszkodni jarnak az emberek, nem problemaikat megoldani. Azoknak meg inkabb hasznal ket pofon, mint a szep szo, abbol mar ugyis kaptak eleget.

2018. márc. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Krukutyán Levente ***** válasza:

#5 én azt vettem észre sokszor már az is kapja az ívet, akinek "sok" partnere volt


de igazából mindegy, ne keress itt sok logikát, elszigetelt szelete ez csak a realitásnak, ami itt megy

2018. márc. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Sok az alacsony érzelmi intelligenciával, önbizalomhiánnyal, és egyéb lélekrombolt állapottal megáldott férfinak mondott emberi lény.
2018. márc. 9. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
75%
"Nem lennék meglepve,ha az ideirkáló férfigyűlölő nők adnák ki magukat ilyenkor férfinak...jellemző lenne." ez inkább a te típusod fegyvere, mindenki magából indul ki, ugye-ugye?
2018. márc. 9. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!