Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez csak én vagyok így de fura...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fhah kérdése:

Ez csak én vagyok így de fura a mai magyar nők?

Figyelt kérdés

Azt vetem észre hogy a magyar nők egyre jóbban hasonlítanak 1 forintos lányra mint nőre.

Okai szerintem ezek.

1 Magyarországon 10 főre 9 vállás jutt. Még a fejlettebb Amerikában 10 főre olyan 6 7 vállás jutt. Még az ázsiai országokban 10 főre olyan 5 6 vállára jutt

2 Nagyon magas elvárás a férfiaktól tudom minden országban így van de ez magyar országon nagyon nagyon észrevehető.

3 Nincs jó női példa.

4 Sok a paraszt pénz éhes lány. Ez csak én látom így vagy tényleg így van vagy sem?



2020. dec. 10. 13:25
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:

Ha valaki kérdezné 6 barátnőm volt.

Az összes magyar volt.

Mind megcsalt persze én egy lány se csaltam meg de ők folyamatosan meg csaltak.

Ezért hiszem ezt hogy a magyar lányok ilyenek szeretnék olyan szerencsés srác leni mint a többi srác

2020. dec. 10. 13:32
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Lehet nem tudták értelmezni az írásodat. :D
2020. dec. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
92%

20 éves koromig éltem Budapesten, egyetlen kapcsolatom se volt, mert a körülöttem élők srácokkal nem találtam meg a közös hangot (például érdeklődések terén), akivel pedig igen, annak volt már párja vagy meleg volt.


Kiköltöztem külföldre, és összejöttem egy olyan huszonéves sráccal, aki még mindig a szüleinél lakik, de egyáltalán nem tartom rossznak, hiszen minek költözne el, ha így kényelembe csinálhatja az egyetemet? Én is egy kinti barátnőmnél lakom ingyen.


Nekem mondjuk a helyesírás elvárás, az magasnak számít? :D

2020. dec. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

"Azt vetem észre hogy a magyar nők egyre jóbban hasonlítanak 1 forintos lányra mint nőre."

Mindent értek! xD

2020. dec. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
98%
B assz férfiakkal akkor.
2020. dec. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Vállá?
2020. dec. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Aztak***a... :D

Honnan vetted a leírásban említett számokat?

És miért csak azt látod lehetőségnek, hogy a lányok a hibásak? (Megcsalásnak lehet ezeregy oka, pld. extrém elhanyagolás, félrement a kommunikáció (100%, hogy összejöttetek egyáltalán?! Mármint, nem bántásból, de a fenti soraid alapján nem lehet túl egyszerű veled szót érteni...), vagy csak szimplán nagyon rosszul választottál - na de hatszor?)

Meg eléggé úgy jöttek le a random "adatok" is, mintha mindig a nők hibája lenne a válás. (Pedig a férfiak is a nőkhöz hasonló arányban válnak csalfává.)

Azt sem értem, miért lennének pénzéhesek a magyar nők. Nyilván jó, ha képes megélni önállóan a pasi a keresetéből, de a normálisabb réteg (ami nem olyan kevés nőt jelent) szóbaáll veled kb. ha futja neked nem lyukas nadrágra meg egy kávéra meghívni esetleg.

(Ez egyfajta ösztön: a nők minél többfajta biztonságot nyújtó férfit keresnek, a férfiak pedig olyan nőt, aki vonzza őket, márpedig az ősembernél a nagy mell, széles csípő stb. azt mutatta, hogy alkalmas a nő utódok kihordására és nevelésére, tehát így ez a mai szépségideálban is fent maradt, személyiségileg pedig a törődőt és kedveset - szimpla ösztönök miatt...)


Hát nem tudom, de az én környezetemben baromira nem ilyen rossz a helyzet. Szerintem benned szimplán a néhány rossz választás (vagy ki tudja, micsoda) miatt alakult ki egy nőgyűlölet.

2020. dec. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Mi az a vállás? elsőre vallásnak gondoltam, de azért ennyi nincs az országban belőle ;)
2020. dec. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező, itt válaszolok a privát üzenetedre, vagyis, hogy mi minden rossz az írásodban:


1. Magyartalanul írsz. Ennek: "Ez csak én vagyok így de fura a mai magyar nők?" semmi értelme és nagyon csúnya. Helyesen úgy hangozna, hogy "Csak szerintem nagyon furcsák a mai magyar nők?" (így is általánosítás)

2. Helyesen "jobban", nem "jóbban".

3. Hiányzik egy t betű a "vettem" szóból.

4. Számtalan helyen hiányoznak a vesszők, például a mint elé mindig vesszőt teszünk.

5. Olyan kifejezést, hogy egy forintos lány, nincs. Használj egy értelmes szinonimát, például szajha, prostituált.

6. Ismét magyartalanság. Sokkal szebben hangzik, hogy "Szerintem ezek az okai".

7. Kis számoknál szokás kiírni a teljes számot, vagyis egy, nem 1 és tíz, nem 10. Nagyon igénytelen hatást kelt.

8. Nem "vállás", hanem válás.

9. Nem jutt, hanem jutott vagy jut. A "jutt" szó nem létezik.

10. Nem helyesírás, de ha ilyen adatokat említesz, akkor illik belinkelni egy felmérést, hogy ne a levegőbe beszélj.

11. Újabb magyartalanság. Szebben hangozna, hogy "nagyon magas elvárások vannak a férfiak felé".

12. Helyesen Magyarország.

13. A központozást képtelen vagy használni, így összefolyik egy igénytelen masszává az egész.

14. Helyesen pénzéhes.

15. Ismét vesszőhiány.

16. A mondatnak semmi értelme. Vagy úgy kéne írnod, hogy "Ez tényleg így van, vagy csak én látom így?", vagy "Csak én látom így, vagy nem így van?"


Vannak ezen kívül még hibák, de szerintem ezek értelmezése is eltart majd egy ideig.


Rengeteg az általánosítás. Előttem például számtalan jó női példa van. Ezek mellett sokak előtt hiába van példa, ha nem követik.


Értelmes nő nem jön össze olyannal, aki ennyire igénytelenül nyilvánul meg. Ha azzal nem tisztelsz meg valakit, hogy szépen kommunikálj vele, miért kellenél bárkinek is?

2020. dec. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
89%
Hülye, ostoba rinya gyerek vagy-
2020. dec. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!