Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondolhat ez a srác?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolhat ez a srác?

Figyelt kérdés
2019 februárjában, 21 évesen összejöttem egy 23 éves fiúval. Nekem ő volt az első barátom, márciusban lefeküdtem vele először, másnap hazavitt autóval, következő nap már nem írt semmit, felszívódott. Több mint fél évig depressziós voltam, mert nem értettem hogy mi történt. 2020 februárjában megismertem egy 26 éves fiút, aki nem hagyott ott az első szex után, hanem egyre boldogabbá tesz és lehet vele tervezni. Erre most, több mint másfél évvel később rám ír az első srác, hogy én vagyok számára a tökéletes nő, az ideál, akit másokban is keresett, de nem talált, ezért írt rám megint, meg hogy megváltozott, stb. Az ilyen mit érez? Valami mentális problémája van, akinek fel se tűnt, hogy mekkora károkat okozott bennem, aztán úgy gondolja hogy rám ír és minden folytatódik? Tényleg változhat valaki annyira, hogy legközelebb ne hagyja el szó nélkül a barátnőjét? Csak érdekel a véleményetek, mert nagyon sérültem abban a kapcsolatban és elképzelhetetlennek tartom, hogy újrakezdjem vele, még akkor se ha nem lennék most nagyon boldog mással. Ti is hagynátok egy olyan férfit, aki ilyen körülmények között hagyott el titeket?

2020. dec. 11. 13:15
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem mentális problémája van, egyszer le akart feküdni és ahogy leírod most másodszor is.

Nem hiszem, hogy a lelkivilágoddal túl sokat törődött volna.

Sem akkor sem most.

Felejtsd el, gyorsan.

2020. dec. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak nosztalgiából újra meg akar dönteni. Másodszor ne légy hülye.
2020. dec. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
97%

Megvoltal neki, menonek kepzelte magat es tovabb alt, de valszeg utana se jott ossze neki semmi es most kuncsorogna vissza. Nek torodve azzal miz es hogyan tett anno.

Kettőt tehetsz:

-Elkuldod a jofenebe es kiosztod, ezzel egy kicsit konnyitve magadon a regi serelmek miatt.

-Nem foglalkozol vele,v max irsz egy sirva rohogő smileyt

2020. dec. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem változott, és nem foglalkozott veled egy percet sem. Akkor jó voltál neki, gondolta most is jó leszel egy kicsit. Nagyon szépen elő tudja adni az ilyen, hogy te vagy az ideális, nem talál hozzád hasonlót, de magán kívül senkivel nem foglalkozik.
2020. dec. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Csak propaganda, hódítási duma ez "a tökéletes nő" szöveg. De úgysem vagy olyan hülye, hogy beveszed.
2020. dec. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem hagynám. Először írnék neki egy esszét arról mekkora gyökér, aztán letiltanám, mondván, h elvesztetted ezt a tökéletes nőt, te féreg. (Ha nő lennék.)
2020. dec. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Megprobalta masodszor is, van aki semmibol sem tanul. Nyilvan el kell kuldeni, hiszen sose torodott veled. Most is a sajat vagyait akarja csillapitani, veled.
2020. dec. 11. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
1 es ez igen is mentális probléma.tudta hogy mit okozott és utánna van pofája bepróbálkozni.pszichopata az ilyen.
2020. dec. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Valószínűleg tényleg pszicho a csávó.
2020. dec. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!