Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi gondolhat ez a srác?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi gondolhat ez a srác?

Figyelt kérdés
Na a történet még december végén kezdődött.Fél éve belevagyok zúgva egy srácba(most a neve legyen y) és kezdtem megunni,hogy nem csinalok az égvilágon semmit.A legjobb haverjába (aki most x) 1 éven keresztül nagyon belevoltam esve de ő végig rettenetesen csúnyán beszélt velem mert ugyebár nem tetszettem neki. És y mindig mondta hogy miért nem jössz ossze vele pedig tök szép. amikor rájöttem hogy y nevezetű személy is létezik kezdtem kissé belezúgni pedig a beszélgetés közöttünk eléggé korlátozott számú..már nem birtam tovább hogy levegőnek néz hát írtam neki egy levelet amibn normálisan és egyértelmen kifejeztem az érzéseimet.. (egy osztallyal folem jar) odaadtam 2 osztálytársának akikkel eléggé jóban vagyok (mondhatni legjobb barátnőim) és ők odaakarták neki adni amikor egy csaj aki szintén odavan marciért és oszitársa kikapta a barátnőim kezéből elolvasta és azonnal leszűrte hogy tőlem van (ez a lány már tudta hogy nekem tetszik a srác) elmondta y-nak hogy tőlem van és ez a csaj olvasta fel neki.. csakugy reszletekben.. y azt mondta rá hogy blee és összegyürte (13 évesen valahogy ezt lehetett varni) és odament x-hez hogy hogy lehet engem lerázni..és kissé zavarban volt.. egyik osztálytársam ráirt facebookon hogy egyáltalán nem ismer és hogy hülye ha nem érdekli egy ilyen fantasztikus lány..ő nemirt vissza vissza se jelöl facebookon.azthittem hogy amikor elkezdődik januárban a suli akkor odajön és elmondja hogy nem érdeklem őt..ehelyett..semmi..pontosabban állandóan bámul. egyik nap az egyik haverja elkezdte piszkálgatni a barátnőmet és én akkor érkezdtem oda y meg elkezdte a haverját bögdösni hogy elég lesz már.. vagyis miattam mert rám nézett ahogy közeledek.. és amikor elmegy mellettem és már nem látom annyira akkor elkezd mosolyogni úgy ahogy ő szokott ..de csak egy pillanatra aztán ugyanolyan komoran tovább megy.. mondhatjuk hogy kisssé sznob általában nem néz rá senkire csak előre..ezért mondom hogy különös hogy engem néz :// egyik nap a haverjával ment , közel jártak hozzám és a haverja mondta neki hogy nézd már itt van .. (aki én vagyok.jol hallottam mert jol olvasok szájrol) ő meg mondta hogy: nemmondod de akkor nem nezett ram.. a lényeg hogy sokat szemezünk meg minden.. ő is 13 és énis vagyis: 13/l
2014. jan. 31. 22:12
 1/3 anonim ***** válasza:
89%
Na ilyen az, amikor a fogalmazás órák és a nyelvtan órák eredménye nem kiegyensúlyozott (terjedelmes szöveg rossz helyesírással).
2014. jan. 31. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
elnézést:DD csak nagyon siettem;)
2014. jan. 31. 22:28
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem jössz be neki.
2014. jan. 31. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!