Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Utálatból szerelem? Tetszik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Utálatból szerelem? Tetszik a kollégám de van barátom.

Figyelt kérdés

Munkatársammal kb 2 éve dolgozunk együtt, egy irodában, egymás mellett ülünk. Eleinte rohadtul utáltam, sokat csesztett és beleszólt a munkámba. Sok ideig munkát is szerettem volna váltani többek közt emiatt, de bejött a Covid év elején és sajnos emiatt nem sikerült. Viszont ezzel a kollégával egyre jobba kezdtem lenni. Beszélgettünk többet, mesél a hobbijairól, szoktunk együtt kávézni, figyelemsebb velem sokkal sokkal, nem szól be, nem okoskodik bele a munkámba. Már itt is éreztem hogy valami megváltozott köztünk, mert én is türelmesebb vagyok hozzá, kedves vagyok vele és sokat viccelődünk.

Tegnap meghívott magához minket pár kollégával együtt akik egy irodában dolgozunk, kicsit főztünk, ettünk, többiek iszogattak, én vezettem szóval nem. Hát ha az irodában izzás volt kettőnk közt, itt lángok. Mindig igyekezett megérinteni, megfogta a hátam, mindig a közelembe ült le, kérdezgette mindenem van-e. A női megérzéseim meg sosem hagyták cserben, tehát érzem hogy kellek neki.

A bökkenő most jön, mivel nekem párom van (és ezt ő is tudja). Illedelmes és emiatt a kollégám nem hajtott rám, de szingli lennék tuti nem mentem volna a buli után haza..

A páromat szeretem és tisztelem, nagyon régóta együtt vagyunk. Sok munka van benne, hogy most már 4 éve együtt járjunk, éljünk. De sosem éreztem ezt a szikrát köztünk, legalábbis az elmúlt években egyszer sem. Az ilyen szinten lévő szexuális feszültség nem volt jelen a kapcsolatunkban meg az elején sem. De nagyon nagyon jó ember és véletlenül sem szeretném bántani. Problémák a kapcsolatunkban voltak többször is sokszor éreztem már úgy, hogy inkább elhagyom mert nem bírom, nem tudok vele együtt élni. Sok mindenben nem hasonlítunk, ő extrovertált nagyon nagyon, én introvertált vagyok. De számos ellentétes jellemzőnk van.

És akkor ott a kolléga akivel kitaláljuk egymás gondolatait, aki úgymond nulláról indul, nincsenek elnyomott sérelmeink, nincsenek köztünk rossz emlékek és bizonytalanság.

Illetve csak afelé hogy mit tegyek. Már hónapok óta vonzódást érzek a kollégám irányába, de az összejövetel óta ez sokszorosa. Egyfolytában ő jár a fejemben.


Arra gondoltam, hogy lemegy ez a karácsony, majdnem 3 hetet itthon leszünk és nem látom a kollégám, az idő alatt hátha csitulnak az érzéseim. De ha nem?

Januárba szeretnénk megint egy kicsit együtt lógni azzal az 5 emberrel akikkel együtt ülünk egy irodába és megint főzünk, eszünk stb. Megint ott lesz és addigra úgyis kiderül javít-e valamit az idő a helyzeten. De ha nem?

Van egy olyan érzésem is, hogy a párom lassan leánykérésre készül, de én nem akarok hozzá menni, én nem bírom az ilyen elköteleződést.


Lehet utálatból szerelem? Volt aki elhagyta a kapcsolatát a munkatársa miatt és jó vége lett?



2020. dec. 12. 08:54
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
'Nem érzem meg hogy eljött az ideje, bezárva érezném magam menyasszonyként és idővel feleségként' - ha négy év után ezt érzed, akkor a sajat és más idejét se húzd, mert semmi ertelme nincs a kapcsolatodnak. Te nem a pároddal tervezel, hanem csak félsz kilepni a biztos langyos fosbol, és vársz a csodára.
2020. dec. 12. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha tényleg szereted a párodat és képesek vagytok kompromisszumra (igen, mindketten) akkor ne ülj fel a szopórollerre.

Máskülönben kicsit máshogy kellene a kollégára tekinteni. Nem gyanús hogy milyen jófej lett veled hirtelen? Mert ahhoz képest hogy utáltad hirtelen nagyon teperni kezdett és valósággal nyomul.

Szexre hajt, a nuncira. De úgyis tagadni fogja ha megkérdezed tőle. Egy férfi nemcsak komoly okból tud hízelegni. Tesztel téged hogy meddig mész el vele a kapcsolatod rovására. Csak te nagyon hinni akarsz neki (sajnos).

Azt javaslom 3+1 lépés távolság, 2021-es főzőcskézés nyista. Jobb lenne ha átbeszélnéd vele hogy miért ilyen, és közölni vele hogy hagyja abba a túlzott kedvességet. Helyre akarod hozni a kapcsolatodat.

Ne légy bolond és hűtlen.

2020. dec. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Annyira nem hirtelen lett jófej, én voltam aki nem is figyelt rá vagy mindent támadásnak vett (munkahely váltási próbálkozás kiidegel).

De tudom hogy a kollégám családra vagyok, tudom hogy nem lennék vele előbbre úgymond, pár hónap jó szex lenne csak. De mellettem ül minden egyes nap, kis cég, nem tudok másik irodába átülni és másik munkahelyet sem tálaltam még, ellenben a szexuális vonzalom tapintható kettőnk közt. Még ha nem beszélnénk akkor is.. Hogy tudnám ezeket elnyomni? :( az egész testem bizsereg, lüktet, kalapál a szívem ha a közelében van. 😔

2020. dec. 12. 18:16
 14/18 anonim ***** válasza:
64%
Elmúlik idővel, ha nem táplálod. Most is véded, helyette inkább próbálj meg a rossz tulajdonságaira gondolni, meg arra, hogy nem tartja tiszteletben a kapcsolatod, hiszen ha nem is mondta ki, de azért nyomul rád,ezt te is érzed. Nekem is volt ilyen kollégám, pár hét alatt le tudtam magamban zárni, mondjuk én szingli voltam, de tudtam, hogy vele nem lehet komolyan tervezni, és voltak olyan tulajdonságai, amik tudom, hogy párkapcsolatban zavartak volna.
2020. dec. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Nálam ugyan ez van. Úgy érzem beleszerettem egy kolleganőmbe, de nekem gyerekem is van. Így nem lesz belőle semmi, mert a családom fontosabb a szerelemnél. Ugyanakkor imádom az érzést, a fellegekben járok, amikor reggel megpillantjuk egymást. Nem volt köztünk semmi, de vibrál köztünk a levegő. Szégyellem, hogy így érzek, de nem tudom mit tenni ellene. Majd megprobálom elnyomni ezt az érzést.
2020. dec. 13. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
66%

#15 és a többiek, akik hasonlót írtak: én is alá tudom támasztani, hogy elmúlik, ha nem táplálod! :) Ez nem tudom, mennyire jó hír nektek, de nekem még nőként is sikerült eddig mindig lezárnom magamban az életképtelen plátói vonzalmaimat (legyek bár szingli vagy épp kapcsolatban) pár hét alatt. Mindezt csak úgy, hogy elkezdtem tartani a távolságot. Mert egy idő után az ember mindig rájön, ki milyen - és ha esetleg otthon, a pároddal nem is a régi minden, helyre lehet hozni, ha igazán akarjátok. Az éves-több éves kapcsolatok már nem maguktól működnek, ide bizony kell energia is. De ha rossz, akkor tudni kell leválni egymásról, nem a másik idejét pazarolni, meg a sajátodét.

Nekem a közelmúltban kellett pont egy ilyen sztoriban dűlőre jutnom, ugyanis egy felettesem kezdte el nekem finoman, de határozottan csapni a szelet. A párommal rengeteg volt a vita akkoriban, egy hétvégén nagyon ki is borultam emiatt - de azóta tisztàztunk mindent. És rájöttem, hogy még mindig nagyon szeretem, és sosem kellene nekem senki más.

Plot twist: amióta ezt a kedves kollega is világosan érzékeli, minden figyelmessége és úgy unblock emberi érzése eltűnt belőle felém, maradt a puszta, engem random mód porig alázó düh/gyűlölet - ezzel is bizonyítva, hogy nem olyan csudaember ő, amilyennek mutatja magát. :) A barátommal pedig azóta is mélyül a kapcsolatunk. Azt, hogy kitartottam mellette most is, ahogy ő mellettem annyiszor a válságainkban, sosem fogom megbánni - viszont ha nem szeretném már, hagynám menni, mert megérdemli a boldogságot. Ez számomra egyértelmű.

2020. dec. 14. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat! Ma már sokkal jobban érzem magam és lecsitult a dolog. Igyekszem munkába se figyelni senkire vagy inkább más kollégákkal beszélgetni. Lehet csak bepánikoltam hogy el akarnak jegyezni, és az első emberre aki csapta a szelet, elkezdtem rákattani. Ezt meg tisztáznom kell magamba, de le fog ülepedni úgy látom a hetekbe. A párommal pedig nem rossz a kapcsolatunk, mielőtt félre értenétek, de nem akarok házasodni, és erről azt hiszem beszélnem kell vele mielőtt megbántanám egy elutasítással.

Köszönöm mégegyszer!

2020. dec. 15. 06:50
 18/18 anonim ***** válasza:
42%
Gerinctelen proli vagy.
2021. márc. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!