Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, mi a legnagyobb gond a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, mi a legnagyobb gond a mai férfiakkal?

Figyelt kérdés
2020. dec. 12. 16:27
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
89%
Az életképtelenek komoly kapcsolatot akarnak az életképesek aki meg is tudnàk valisitani meg nem
2020. dec. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
90%
Nem szoktak hozzá, hogy egy egyenrangú emberekkel teli világban élünk, ahol végső soron mindenki a maga sorsának kovácsa. Sokunk szülei úgy éltek még, hogy a rendszer rakta alájuk a férfi és női szereposztást, ezzel együtt pedig a férfiaknak járó könnyítéseket például párkeresés, tekintély szempontjából. Most ezekért már meg kell dolgozni nekik is. Egy nőnek már nem szégyen, ha nem házasodik össze 30 éves kora előtt, már dönthet erről szabadon, anélkül, hogy egy férfit biztosítana úgymond maga mellé. És már lehet vetélytárs is a munkaerőpiacon (meg minden más helyen). Ezt sokan nem tudják kezelni. A szülők nem tanították meg erre őket, mert ők maguk is megszokták azt, ami ma már elévült. Én legalábbis azt tapasztaltam, hogy ezt képtelenek feldolgozni egyesek. Aki meg igen, az meg elnyomja őket is, mert önmagától vált férfivé, nek a társadalom tette azzá.
2020. dec. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
67%
Nőkent irom hogy pont annyi mint a mai nőkkel...
2020. dec. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
95%
Az anyukájuk. Rengeteg esetben nincs apa, mert otthagyja őket, vagy ha van is, hát nem egy apakép és ilyenkor a nő egyszerűen túlfélti, túlszeretgeti, túlóvja a fiú gyerekeit, akik aztán elvesznek a felnőtt létben és belőlük lesznek a szerencsétlen vagy nőgyűlölő férfiak akiknek nem megy a párkapcsolatosdi. Jó példa az én édesanyám: 2 lánya és egy fia van. Nekünk kötelező volt beszállni a házimunkába, midnig életre nevelt bennünket és szigorú volt velünk, meghatározott időre haza kellett érnünk. Öcsémnek csak a tanulás volt a dolga, még a férfi munkákba sem vonták be, oda ment ahova akart, hozták-vitték, pénzelték ezerrel. Eredmény: 20 éves anyámasszonykatonája, aki még mindig szűz, képtelen a nőkkel kommunikálni, pedig egy kimondottan jóképű gyerek. Ja és nem mellesleg anyám nagyon okosan belénevelte azt is, hogy ne hagyja magát "kihasználni" a nők által, vagyis ne végezzen házimunkát helyettük és ne hagyja magát anyagilag se kihasználni. Anyámnak csak gratulálni tudok, és előre sajnálom azt a lányt, akit öcsém fog egyszer feleségül venni.
2020. dec. 12. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
53%
Férfiként hozzászólva a kérdéshez: az #1 válaszoló válaszából az derül ki, hogy a férfiakkal részben azért "van gond", mert a nők gondnak tartanak olyasmit, ami nem feltétlenül az. Nagyon könnyű egy férfira rásütni, hogy "életképtelen", de azért én erősen kétlem, hogy az efféle cimke a legtöbb esetben jogos volna. Én személy szerint ismerek meglehetősen teszetosza férfit nem is egyet, akik sikeresen alapítottak családot, otthont teremtettek, és tartós, biztos párkapcsolatban élnek. Attól, hogy egy férfi első látásra "életképtelennek" tűnik, még lehet belőle is jó társ és családapa. Itt az a gond inkább, hogy a nők egyre nagyobb arányban akarnak tuti biztosra menni a párválasztásban, s aki egy kicsit is rizikósnak tűnik "életképesség" szempontjából, inkább nem vállalják be, s tovább keresgélnek, akár azon az áron is, hogy végül egyedül maradnak. Pedig az élet alapvetően kihívások sorozata, amelyek közül némelyeket érdemes felvállalni. Részben azért vagyunk itt a Földön, hogy cselekedeteinkkel, erőfeszítéseinkkel hozzátegyünk valamit mások életének kiteljesedéséhez; s nem azért, hogy mindig a számunkra legkönnyebbnek tűnő utakat válasszuk. Ráadásul aki mindig a könnyű utat választja, az lélekben sem fejlődik sokat. A kihívások fejlesztenek. Ezzel nem azt javaslom, hogy a nők abszolút reménytelen eset férfiakat válasszanak; de a mérsékelt kihívásokat, nehézségeket szerintem jobban fel kellene vállalniuk.
2020. dec. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
22%
ja persze jóképü hagyjuk már.elfogult vagy mert a rokonod.ne általánositsatok már luzerek.nem minden férfi életképtelen amelyik kapcsolattot akar és nem mindegyik életképes amelyik nem.
2020. dec. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
90%
Nincs velük semmi gond. Emberekkel van gond, nőkkel, férfiakkal. Nem egy-egy nemmel.
2020. dec. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
71%
7: ilyen stílussal elhiszem, hogy nehéz
2020. dec. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
55%
Ha ez nekem szólt: 185, 9
2020. dec. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
50%
hogy hogy elnyomja őket ezt hogy érted?ha feldolgozta abból hogy jön az elnyomás?
2020. dec. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!