Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Segítséget kérek. Válságba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítséget kérek. Válságba került a házasságom. Én úgy érzem, megcsalt a férjem, bizonyítékom konkrétan nincs. Ő tagad. Voltak egyéb problémák is, de a megcsalás, a bizalom hiánya a legnagyobb gond. Vajon tényleg megcsalt? Mit tegyek? (Hosszú lesz)

Figyelt kérdés

Kb. másfél évvel ezelőtt költöztünk családi házba, akkoriban kezdett el beszélgetni egy iskolai barátnőjével. A költözés után velem nagyon csúnyán beszélt sokszor, de ezt ráfogtuk a stresszre a költözés miatt, egy-két hét után helyrejött a kapcsolat (talán).

Majd ezután megváltozott. Másképp öltözött, egyedül mászkált el, dugdosta a telefonját, valakivel szinte állandóan beszélt (ezzel az iskolai barátnővel legtöbbször). Majd jöttek szívecskés üzenetek, félmeztelen kép, kérdőre vonás részemről, de én voltam a hülye.

Előtte nélkülem soha nem ment sehova. Ekkortájt elkezdett otthon unatkozni, ezért bejárt csak úgy körülnézni a városba, plázába (férfi, előtte ilyent nem csinált, velem is utált vásárolni járni). Lefogyott, edzett stb.

Ekkoriban még csak ezek voltak a jelek. Majd tavaly előtti karácsony előtt észrevettem a banki oldalunkon, hogy egy ékszerüzletben vásárolt. (Soha nem szoktunk egymásnak előtte ajándékozni, ő nem is szeretett soha) Sajnos akkor hülye voltam, és rögtön rákérdeztem, de azt mondta nekem vette. (Még mindig úgy gondolom, hogy nem). Majd májusban az autóban találtam egy számlát egy fülbevalóról (a "nekem vett" ajándék egy medál volt), de akkor is neki állt feljebb, persze akkor is én voltam a hülye, és továbbléptem. Persze előtte összeismertetett ezzel a nővel, eleinte el is hittem, hogy akkor tuti nem "barátkozna" velem a csaj, ha lenne köztük valami. De aztán ott is voltak fura dolgok. Bent volt a wifink a telefonjába, amikor elvileg először volt nálunk, de az érzésem is olyan volt, hogy ő már volt itt stb. Nem akarom ragozni.

Mostanában már nem ilyen feltűnő a dolog, de a beszélgetés, meg az elmászkálás megvolt. Ezen kívül is sok minden összejött. Nem figyelt rám, hiába kértem stb.

Két hete robbant a bomba, akkor valami apróságon, de az volt az utolsó csepp nálam.

A megcsalást azóta is tagadja teljes mértékben, mindig én jövök ki rosszul, én vagyok a hülye.

Most mondja, hogy szeret, meg udvarol, meg figyelmes, meg ilyenek, de már nem bízhatok benne. Azonkívül elég önző, nem nagyon figyelt rám az utóbbi időben, akármit mondtam neki elfelejtette.

Bocsi, hosszú lett. Szerintetek mit tegyek?


2019. márc. 28. 12:38
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
93%
Vagy türd tovább vagy válóperes ügyvéd.
2019. márc. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
95%
Válás, totál hülyének néznek :(
2019. márc. 28. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 Izabella220 ***** válasza:
95%
Régi nagy trükk,mikor összeismertet a szeretővel.Szerintem már nincs szükség arra,hogy bármit is bevalljon.A megérzésekre ritkán hagyatkozik az ember,pedig mindig igaznak bizonyulnak.Ha gondolod írj privátot adok tanácsot ha can kérdésed.Voltam ilyen helyzetben.
2019. márc. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
Azt nem írtam, hogy 14 éve vagyunk házasok, és van egy 11 éves lányunk.
2019. márc. 28. 12:48
 5/31 anonim ***** válasza:
94%
Ha neked nincs nyilvanvalo bizonyitekod a megcsalasra, akkor nem tudom kinek van.
2019. márc. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%

Ennél nem lehet egyértelműbb egy szituáció. Ez sokkal több, mint egy megérzés a részedről (pedig általában a női megérzések sem szoktak légből kapottak lenni), itt konkrét bizonyítékok vannak. A férjed részéről a tagadás kábé annyira életszerű, mintha azt akarná bizonygatni, hogy az ég az zöld színű, és te vagy a h.lye, hogy nem látod.


Mivel magyarázza például a wifit? Mivel magyarázta a fülbevalószámlát? Mondjuk igazából mindegy is...

Én lehet, hogy megkeresném a barátnőt. A hűtlen férjeknek faarcuk van, ha hazudozni kell, de lehet, hogy ebből a kettős játszmából már annak a másik nőnek is elege van...

Sajnálom, ami veled történt, de neked azt kell most nézni, hogy neked mi a jó. Egy hazug sz.r alakkal akarod-e leélni az életedet, vagy nagy levegőt veszel, és újrakezdesz. Esetleg felajánlod a férjednek, hogy innentől mindenki azt teheti, amit akar, azzal, akivel akar...

2019. márc. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:

5-ös, ezt nem egészen értem.


6-os. A másik fél biztos nem akar mást, mint ezt. Sőt lehet, hogy szakított is már a férjemmel, és lehet ezért kapaszkodik most ennyire, hogy ne maradjon egyedül. A nő nem hagyná ott a férjét, ezt tudom. És azt is, ha őt megkeresném, akkor ő is azt mondaná, hogy én vagyok a hülye.


De igen, én két hete megmondtam, hogy válni akarok, én továbblépnék, de azért ott a gyerek, meg a ház, meg a sok év. És most mérlegelek. Ha legalább bevallaná, és bocsánatot kérne, akkor talán, de nagyon talán kapna még egy esélyt.


Ja és ő pont azzal hárít, hogy neki azért van igaza, mert mindenre tud válaszolni. Egyébként a fülbevalót ma sem tudja megmagyarázni. A többit meg, hogy neki mindig lány barátai voltak, hogy ő egyedül nem mehet sehova, miért kellene mindennel elszámolni stb.

2019. márc. 28. 13:02
 8/31 anonim ***** válasza:
91%
Nagyon sajnálom, ez elég egyértelmű ☹️ Gyerek ide, vagy oda én ezt nem tűrnèm el. Már így is túl sokat tűrtél. 😟
2019. márc. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
0%
Szerezz magadnak egy szeretőt,az sokat fog segíteni,és utána próbálj meg tiszta fejjel gondolkozni.
2019. márc. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
90%

"Ha legalább bevallaná, és bocsánatot kérne, akkor talán, de nagyon talán kapna még egy esélyt."


Tényleg? Ha bevallaná, hogy megcsalt, megalázott, hazudozott hónapokig/évekig?

2019. márc. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!