Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy kis bátorítást kaphatnék?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kis bátorítást kaphatnék? Vagy nem számít a rés?

Figyelt kérdés

Egy nagyon helyes pasival alakul köztünk vmi, de én nagyon parázok, hogy a melleim nem fognak neki tetszeni. Nagyobb melleim vannak, de van köztük kb. 3 cm rés és megfelelő melltartó nélkül nagyon elállnak. Én már ezt mondtam neki, de ő erre csak furán nézett.

Úgy be vagyok sz@rva, hogy lehet emiatt egy éjszaka után dob majd.



2020. dec. 13. 22:17
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
teljesen legyél
2020. dec. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
0%
Unatkozol?
2020. dec. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
80%

Mit szeretnél? Ha összenőnének és a kettőből egy lenne?

A kétpúpút jobban kedvelik a férfiak, mint az egypúpút.

2020. dec. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
0%

13.


Lehet, hogy Dromed Áronnak tetszene.


Kérdező


Kamukérdés, nice try!

2020. dec. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne kamu? Én totál megértem nőként, hogy miért parázik, amíg érdekelt a társkeresés, én is ájulásig izgultam, hogy mikor mondjak el hibás dolgokat magamon.
2020. dec. 13. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
27%

15.


Sokan örülnének, ha csak ennyi "hibás" dolguk lenne. Ennél általában százszor komolyabb dolgok miatt aggódnak sokan (mindkét nem, természetesen) - és általában jogosan is.

2020. dec. 13. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Akkor én nagyon örülök, hogy ez neked csak, de ez a kezdet. Férfiként nyilván ez csak, mert nem téged fognak kinevetni.
2020. dec. 13. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
32%

17.


Nem kellene ebből nemi kérdést csinálni. Ez nem olyan szintű elváltozás ami miatt bárki kinevetné. Ha valaki mégis az primitív, egyedül a bunkó ukrán/cigó munkásokból nézném ki ezt a dolgot.


De mondjuk egy brutálisan nagy heg, nem múló bőrhiba, erős elváltozások miatt sokkal nagyobb oka van valakinek szégyent éreznie, mivel azt sokan tényleg bántják. Nagypapámnak volt egy ilyen ismerőse, aki csak ezért nem mert gyógyfürdőbe járni. Aztán az öreg mondta neki, hogy ő veri meg azt aki először beszól emiatt. Sokat segített ennek az embernek.

2020. dec. 13. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Linkelj már be a netről egy képet, hogy kb mekkora az a rés.
2020. dec. 14. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Mindenkinek van rés. Legközelebb mi miatt fogsz aggódni? Hogy "jajj mi lesz ha a pasim rájön hogy tíz lábujjak van, ez elfogadhatatlan juhh :(((" ?
2020. dec. 14. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!