Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy egeszseges felnott parkapc...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy egeszseges felnott parkapcsolatban mennyi uzenetvaltas/hivas szamit normalisnak? Velem van a baj, hogy “zavar” a baratom nyomulasa?

Figyelt kérdés

Nem elunk egyutt, tavkapcsolatban vagyunk. Hetente egyszer valamikor kethetente latjuk egymast (peldaul 2-3 egesz napra).

A baratom nonstop uzenget; ezt ugy kell elkepzelni, hogy ram ir reggel, es onnantol kezdve, folyamatosan irogat es hivogat.

Tehat egy nap rengeteg uzenetet valtunk (ezt ugy kell elkepzelni, hogy hogy telik a napod? Milyen ido van ott? Mit ebedelsz? Ma edzel? Mit csinalsz? Mik a terveid mara? Hogy megy a munka? Stb. Ilyesmi kerdesek ezek kozul sok naponta 3-4szer megismetelve, pl a mik terveid, mit ettel.

Zavar, es idegesit, mar a konyokomon jon ki ugyanaz a kerdes ujra es ujra, foleg hogy tudom, masnap ugyanez fog menni... az uzeneteken kivul napi atlag 4-5szor felhiv (a feljebb emlitett kerdeseket ISMET megkerdezve), vagy pl csak ugy hivott, mert eszembe jutottam, ezek csak par perces hivasok. Majd este jon egy videohivas, ez masfel oras altalaban, ugyanazokrol a dolgokrol beszelve.

Probaltam vele beszelni, es mindig azzal jon, ha eddig nem zavart, akkor most mi a bajom vele? De eddig is zavart, csak konnyebben viseltem, es hogy telnek a honapok nyilvan egyre jobban idegesit a dolog.

Engem nem zavar a sok uzenet es hivas DE AZERT MERTEKKEL. Es nem is az zavar hogy sokat beszelunk, inkabb az, hogy mindig ugyanarrol ( ami nyilvanvalo, mert azert egy normal emberrel nem tortenik annyi minden erdekesseg, hogy indokolt legyen az ilyen mennyisegu kommunikacio).

Amikor meglatom, hogy ir ideges leszek, zavar, mar a foldhoz vagnam a telefonomat..

Mi a teendo? Ez a mennyiseg tenyleg normalis? Szakitas?


2020. nov. 29. 16:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez nekem is borzasztóan sok lenne. Egy komoly beszélgetést mindenképp meg kell ejtenetek. Ha nem tudja megérteni, hogy ezzel megfojt, akkor nem hinném, hogy hosszútávú lenne ez köztetek. Amúgy ezt leszámítva minden rendben van?
2020. nov. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem azért nem normális. Én az a típus vagyok, aki szereti ha párkapcsolatban azért folyton van igény a másikra, nem szeretem azokat a párkapcsolatokat, ahol már a napi kommunikációt is fojtogatásnak hívják. Ha egy emberrel együtt akarok lenni, akkor kommunikálni akarok vele egyfelől, illetve érdekel mi van vele.


Viszont amit le írsz az azért érezhetően sok. Mindennap megkérdezni, hogy milyen napod volt, az nyilván mindennap más, lehet így kezdeni a beszélgetést, de amit te írsz, az nem olyan hogy azért beszéltek, mert nem tudtuk egymással betelni, hanem mintha kötelező lenne. Az ilyet én is utálnám. Mi a teendő. Határozottan közölni, hogy ez így nem jó, ha ez így marad, gondok lesznek. Nem csak megemlíteni kell, hagyni hogy letudja két mondattal, hanem nem szabad elengedni a dolgot. Ha nem jut el hozzá, hogy számodra ez probléma, akkor nyilván elgondolkozhatsz a szakításon. Bár ha ezen kívül minden szuper, akkor helyedbe csak ignorálnám a sok semmi üzenetet.

2020. nov. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Embere válogatja. Ne mások véleményére hagyatkozz egy ilyen témában.

A te kapcsolatodról van szó, dönts te.

Van aki szereti, ha minden idejét a párjával töltheti, legyen az személyesen vagy online, van aki nem.

Ha téged zavar, párod meg igényli ezt a mennyiséget, akkor vagy megbeszélitek és közös nevezőre juttok, ha meg egyikőtök sem enged, akkor szakítani kell és egy olyan embert találni, aki hasonlóan gondolja, mint te.

2020. nov. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Volt részem ilyenben, mikoregpróbáltam megértetni vele, hogy ez sok, rákapcsolt, mert beijedt.


Nálunk olyan volt, hogy mizu? mi az ebéd? Finom? Megmelegítetted? Meg ne égesd a nyelved! Második is lesz? És még 200 kérdés a 20 perces ebédszünetben... vége lett.

2020. nov. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

“ Nálunk olyan volt, hogy mizu? mi az ebéd? Finom? Megmelegítetted? Meg ne égesd a nyelved! Második is lesz? És még 200 kérdés a 20 perces ebédszünetben... vége lett.”


Huu ez is ismeros 😀

Nem tudom ignoralni az uzeneteket, probaltam de ha peldaul 1 oran at offline vagyok, akkor mar hiv, es akkor balhe van, hogy nem tudtam volna megnezni az uzeneteket amikor tudom, hogy irni fog. Meg hogy en vagyok a bunko mert ignoralom az uzeneteit..

Nem mondhatnam hogy ezen kivul minden tokeletes, de szamomra ez olyan szintu (es napi) problema, hogy teljesen besavanyodok tole.

2020. nov. 29. 18:27
 6/6 anonim ***** válasza:
Ja, hogy még ilyen szinten számon is kér és kierőszakolná, hogy légy készenlétben állandóan?! És ha nem, akkor te vagy a bunkó...uhh. Nem lenne ehhez türelmem.
2020. nov. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!