Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiaknál mi ez a mánia?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiaknál mi ez a mánia?

Figyelt kérdés

Az exeknél is megfigyeltem és ismerős férfiaknál is (akik mind tudják hogy nézek ki), hogy chatelés során képet kérnek. Miért akarják, hogy küldjek képet? Facebookon is van fent képem, az nem elég?

26/l


2020. dec. 14. 16:26
 1/10 A kérdező kommentje:
Nem “olyan” képet akarnak, csak simát, ezért sem értem.
2020. dec. 14. 16:29
 2/10 anonim ***** válasza:
44%
Mert új. Élőben egy pillanat jó sok képkocka. Ha nem látunk 1 kép az 1 kép. Engem is idegesít férfiként, de mégis csak ti vagytok a szebbik nem, és élvezem a látványt. Pedig én pl nem vagyok azaz odaszólogatós, de szeretem a csinos nőket nyílván.
2020. dec. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
37%

Miért általánosítasz? Hány férfi volt az exed?


Én például sosem kértem még képet extől... És a legtöbb férfi sem.


De ha a te exeid ilyen ostobák, akkor jegyzem, hogy te választottad őket

2020. dec. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

2: Ennek a kommentnek aztán sok értelme volt. Exeket írtam, ami több férfit jelent ugye.... Plusz ismerősöket is. Így gondolhatod, hogy nem egy-két emberről van szó.

Ha te nem vagy ilyen oké, akkor nem neked szólt a kérdés. Én a miértre vagyok kíváncsi, nem pedig arra, hogy ki szokott kérni és ki nem.

2020. dec. 14. 16:51
 5/10 A kérdező kommentje:

Bocsi, 3-asnak szólt.

Még annyi, hogy attól, hogy valaki képet kér, miért is ostoba? Biztos, hogy ők azok?

2020. dec. 14. 16:53
 6/10 anonim ***** válasza:
93%
#16.51 Miért nem őket kérdezed? Mi honnan tudjuk, hogy a te exeid meg ismerőseid miért kérnek tőled képet?
2020. dec. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
6: Mert ki nem hagytam volna a sok segítőszándékú kommentet.;)
2020. dec. 14. 17:18
 8/10 anonim ***** válasza:
Látom egymásra talált apraja nagyja
2020. dec. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt tőlük kérdezd meg...
2020. dec. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Tolem olyat akartak, amit ott es akkor keszitettem. Persze aki hulye filtereket hasznal, az akkor is fog. Szerintem minel valodibbat akarnak, es izgatja is oket, hogy ez MOST van.
2020. dec. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!