Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi ez a nagy magasság mánia...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez a nagy magasság mánia most itt a férfiaknál?

Figyelt kérdés
Kitől hallották, hol látták, hogy a magasság bármit is ér csajozás esetén? Ha nem vagy vonzó arcra, testalkatra, akkor lehetsz akármilyen magas, le fognak szarni a nők. Ha meg jóképű vagy és sportos, 170 centisen is találsz nőt.
2016. máj. 21. 18:58
 1/10 A kérdező kommentje:
És igen, egy 190 cm magas férfi írta ezt ki...a te elméletetek alapján én tetszenék a nőknek, pedig ez a valóságban nagyon nem így van. Szóval el lehet felejteni ezen kattogni..
2016. máj. 21. 18:59
 2/10 anonim ***** válasza:
70%
Úgy imádom, hogy egymást próbáljátok túllicitálni, vajon melyik tulajdonságotok az, amiért minden nő r-banc :DDDD #olcsójátékhülyegyerekeknek
2016. máj. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
71%
Már annyiszor olvastam ezt a kérdést :D De leírom megint a véleményem. Azért kattognak a magasságon, mert az egy olyan tulajdonság amin képtelenség változtatni így tökéletes kifogás arra, hogy nekik miért nem lesz soha sikerük, ezáltal felmentik magukat az alól, hogy bármit is tegyenek annak érdekében, hogy jobb emberré válljanak és esélyük legyen társat találni.
2016. máj. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
12%

"És igen, egy 190 cm magas férfi írta ezt ki...a te elméletetek alapján én tetszenék a nőknek, pedig ez a valóságban nagyon nem így van."

Az elmélet csak annyit mondd, hogy a férfi legyen magas. Ez azt jelenti, hogy a magasság csak előfeltétel, de nem elégséges a sikerhez. Tanulj meg szöveget értelmezni először!


Amúgy ránézel pl.: társkeresőre ott minden nőnél 175cm az alsó határ (még a 160cm-es nőknél is). Hogy a fórum és az eddigi tapasztalatokról ne is beszéljek...


#2

"amiért minden nő r-banc"

Légy szíves mutasd meg nekem, hol írt bárki ilyet.


#3

"Azért kattognak a magasságon, mert az egy olyan tulajdonság amin képtelenség változtatni így tökéletes kifogás arra, hogy nekik miért nem lesz soha sikerük, ezáltal felmentik magukat az alól, hogy bármit is tegyenek annak érdekében, hogy jobb emberré válljanak"


Na, ezt az állításod honnan szedted?

Akik panaszkodnak arra, hogy alacsony férfiként elutasították, azért teszik, mert ezen ok miatt utasították el! Ha azt mondja egy nő, hogy nem vagyok elég magas neki, akkor mit kellene fejleszteni magamon?


---------------------


Kedves férfigyűlölők. Mocskosul elegem van már abból, hogy napi szinten provokatív kérdéseket látok, a szrkavarás mellett. Undorító dolognak tartom, hogy olyan dolgokat állítotok másokról, amelyek köszönő viszonyban sincs a valósággal. Ti az életben is ilyenek vagytok?


Nekem sem tetszenek az állandóan síró férfiak, de amit ti csináltok, annál már tényleg nincs lejjebb.

2016. máj. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
46%

#4-es

Lehet, hogy van rá egy-egy példa, de hidd el, hogy 10 emerből aki erre fogja simán találhatna magának nőt ha normálisabban viselkedne:D Nyílván aki 175 alatt van annak nem a 180 körüli csajokra kell nyomulni ennyi a titok. Én magam is aluluról közelítem 170-et és mégis voltak kapcsolataim. És nem, nem vagyok sem gazdag sem egy kigyúrt álat, sőt még csak a kifejezetten jóképű kategóriába sem tartozom. Csak nem sajnálom le magamat azért mert nem nőttem 10-20 centivel magasabbra.ÉS aki kinyitja a szemét maga is láthatja, hogy nem egy nem két ember mászkál nővel az oldalán aki 175 alatt van. Szóval ennyit ér ez a nagy teória..

3-as voltam

2016. máj. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
67%
Leírom mi a probléma forrása: kisebbségi komplexus+szaaar gyerekkor. Fura, de majdnem az összes alacsony ismerősöm ilyen stílusú: törtető, és bunkó. Ha pl. van egy építkezés ott is furamód mindig a legkisebbnek van a legnagyobb hangja.. Volt egy haverom aki olyan 150 centi magas lehetett, és hogy bizonyítson magának, kiment a légióba, és végig csinálta. Az ilyet tisztelem, becsülöm, és erre a srácra még lehet is mondani, hogy férfi... de akik itt sírnak mint a k**rvak, azok mindennek nevezhetők csak férfinek nem. Nem azt mondom, hogy vonuljon be katonának aki alacsony, de nézzen már szembe a tényekkel, és örüljön, hogy csak ennyi baja van, és van családja stb. Ha valaki csak azért nem jön össze veled mert alacsony vagy (pedig ezen felül minden klappol), akkor azzal nem vesztel sokat.. Volt oktatóm is olyan 150 centi lehetett, de van 2 gyermeke, és egy 50 éve tartó házassága.. Nagyon rendes ember, és felnézek az ilyenekre, mert egyébként nagyok sokra vitte az életben.
2016. máj. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"Nyílván aki 175 alatt van annak nem a 180 körüli csajokra kell nyomulni ennyi a titok."


Szerinted, aki 175 alatt van 180 körüli csajokra nyomul? Most őszintén?


Minden egyes esetben leírjátok ezt, hogy aki alacsony az ne a magas csajokra nyomuljon. Nektek kihagy az agyatok? Az illetőnél alacsonyabb nők mondták ezt neki, hogy nem elég magas, de félelmetes, hogy ezt minden alkalommal le kell írni.


Persze, az önsajnáltatás nem megoldás, de azért valljuk be, hogy rengeteg felszínes nő van manapság.


Ja meg persze megírhatnád azt is, hogy hány éves vagy, csak mert egy bizonyos kor után már tényleg nem számít a férfi magassága, amikor már a (más) gyerekét kell etetni.

2016. máj. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

#6

Nekem meg olyan tapasztalatom van, hogy mindig az alacsony férfiakat szopatják. Aki magas és jóképű annak mindent szabad, nem is kell nagyon dolgoznia, az alacsonyt meg mindig ugráltatják.


Akik itt sírnak, azoknak messze nem ez a legnagyobb problémájuk, csupán arról van szó, hogy felszínes nőkkel futottak össze az életben és kialakult bennük az, hogy aki nem magas az nem kell a nőknek, így ők egyedül maradnak.

2016. máj. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Annyit még hozzátennék a magam 173 centijével hogy rám is mozdultak már nálam (picit) magasabb de vonzó lányok, se kigyúrt, se jóképű nem vagyok.


Továbbá még egy nagyon fontos dolgot vegyetek figyelembe:


Amikor egy nő azzal utasít el hogy nem vagy elég magas, akkor k*rvára semmi se garantálja hogy tényleg ez volt a baja veled. Persze lehet, hogy tényleg ennyi volt a baj és akkor tényleg vesztettél semmit ezzel a nővel. Viszont én általában úgy látom hogy nem a magasság a fő baj még akkor sem ha jogos: hanem valami más nincs meg. (Női szavakkal szikra vagy kémia).

Tehát ne vegyétek készpénznek amit a nő mond indokra, pusztán egy alacsony férfinél ez egy olyan indok amivel könnyen lehet élni az elutasításhoz.

2016. máj. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Jóképűség relatív. Én 178cm magas, 20 éves lány/nő vagyok, nem az a tipikus, akit meglátsz és aztaaaa, de különleges vagyok. Akik eddig tetszettek nekem, nem sok barátnőm mondta rájuk, hogy helyesek. Pedig nekem ők tetszettek. És volt ebben magas, alacsony, velem egymagas egyaránt, szőkétől feketéig minden. Vékony, és "undorítóan" izmos is. Nem minden nő ragaszkodik fixaideákhoz, én pl random látom meg valakiben a "szépet"(nekem tetszőt), a kémia inkább a kisugárzáson múlik, meg az "illaton" :)
2016. máj. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!