Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi ez az igénytelen nő mánia...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez az igénytelen nő mánia a férfiaknál?

Figyelt kérdés

A legtöbb férfi ismerősöm azt mondja, neki szép csinos barátnő kell neki, vagy legalábbis mindenképpen kellemes kinézetű. Ez a része úgy gondolom még érthető. De az már nem igazán hogy ugyanezek a pasik többségében kifejezetten IGÉNYTELEN nőket fűznek. Két eset akasztott ki: az egyik, egy pasi nyomult rám, kikosaraztam ( ápolt, rendezett külsejű csinos nő vagyok, de nem cicoma) és mi volt a reakció: összefeküdt egy különösebb kihivást nem jelentő, igénytelen nővel! A nő 6 éve nem vágatott a hajából, a térdéig ér és 54-es méretű ruhákat hord a 48-as testére, a foga oldalt fekete és szőrös sok helyen. Tulajdonképpen ami megbántott csak ezután következett: mind a ketten engem az ápolt külsejűt szólták le, és kezdtek el cikizni, a nő még szépségtanácsokat is elkezdett osztogatni. Egy másik esetben szintén igy jártam

egy pasival nem jöttem össze, csak randiztunk, mire azt hallottam vissza hogy csinos vagyok, de lehetnék szebb, ha többet sminkelnék, erre ez a pasi két héttel később megjelent egy 100 kilós bajszos, festett piros hajú nővel, akinek a lógó mellét egy hatalmas vé kivágásnak köszönhetően az egész busz láthatta.


Ezekből csak annyit nem értek:

1. Miért engem szólnak le az ilyen pasik? Nem vagyok nagyképű egyáltalán, sőt! Magukra cáfolnak rá, mikor ilyen nőkkel vonulnak fel.

2.Mindig hangoztatják, hogy nekik szép nő kell, aerobicos fenékkel, de könyörgöm ezek milyen messze esnek már attól!


Én nem irigykedem, csupán nem értem. Oké vannak belső értékek, varázslatos személyiség, ami megfog meg hasonlók.


De nem értem, hogy a férfiaknak mindegy csak lyuk legyen rajta?


Egyszer egy férfitársaságba keveredtem, sörözgettünk és ott hangzott el egy oolyan magyarázat, "minél rosszabb(ul néz ki) egy nő annál jobb." AZ egyik pasi meg is nevezte, hogy van egy ilyen énje és csak a fogatlan utcanők hozzák lázba néha.


Hát teljesen elképedtem ott helyben.


Egy barátnőm szerint ez csak azért lehet, mert ezek a nők kompenzálásként mindent megcsinálnak,bármire rávehetők.


Rengeteg szép feleséget a környezetemben csaltak meg utcanőkkel, és igénytelenebbekkel.


Ez valami trend lenne, újfajta fetisizmus?


Hát ezért akarunk mi nők tetszeni a férfiaknak, ezért ügyelünk annyira magunkra?


Esküszöm, nem értem.


2011. ápr. 26. 07:56
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
Aki korpa közé keveredik, megeszik a disznók.
2011. ápr. 26. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem igaza lehet a barátnődnek. Mert előfordul, hogy az úgymond szép nők visszautasítják a férfit, aki sértett büszkeségében gyorsan becserkész valami más nőt, aki könnyen kapható.


De ez csak egy magyarázat, sok oka lehet a dolognak.


Ne törődj az ilyenekkel, azzal csak magát járatja le a pasi, hogy miután nem jöttél vele össze, fikáz téged. Csak megsértetted a férfiúi büszkeségét. Sajnos vannak olyan férfiak, akik nem tudják méltósággal viselni a visszautasítást.


Tisztelet a kivételnek, nem vagyok azért férfigyűlölő... csak én is futottam már bele ilyenekbe, engem is szóltak már le hasonló helyzetben.

2011. ápr. 26. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

"Ne törődj az ilyenekkel, azzal csak magát járatja le a pasi, hogy miután nem jöttél vele össze, fikáz téged. Csak megsértetted a férfiúi büszkeségét. Sajnos vannak olyan férfiak, akik nem tudják méltósággal viselni a visszautasítást. "


Ugyanez nőkre behelyettesítve is igaz. Sőt talán még igazabb mert ha egy nő veszi a bátorságot és kezdeményez. Ennek ellenére vissza utasítják azt hatalmas sértésnek veszi.

2011. ápr. 26. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Általánosítás megint csak, de vannak, igen vannak ilyen férfiak, bár én sem értem hogy miért menjek le egy trabantal a balatonra amikor már van egy biztos porsém...
2011. ápr. 26. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Velem is kikezdtek már sokan. Elutasítást találtak és akik utánam jöttek. Csak néztem kerek szemekkel. De hol érdekel ez engem? Semmi közöm ahhoz hogy egy csávó mihez kezd miután NEKEM nem kellett.
2011. ápr. 26. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Attól még hogy a feleség szép, lehet egy jégcsap.
2011. ápr. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ne érdekeljen. Az már az ő dolga milyen fétisei vannak, vagy hogy kikkel jön össze. Ha neki ettől lesz jobb, akkor hajrá. Csak csinálja. Ha ettől boldog legyen. :)

Sosem szóltam bele mások életébe, szerintem neked is felesleges lenne.

2011. ápr. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!