Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert ilyen ritka, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert ilyen ritka, hogy egy nonek van humorerzeke?

Figyelt kérdés

2019. júl. 16. 13:20
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
5%
Mert nincs
2019. júl. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
73%
Annak nem szokott lenni, aki hangoztatja,. hogy neki van.
2019. júl. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem férfiban is rendkívül ritka a tényleges humorérzék, de náluk több a "humor herold" akik nagyon NAGYON viccesek akarnak lenni, de nem jön nekik össze.


Amúgy ezt a "miert nincs humorérzéked?!" dumát is ők szokták mondogatni, mikor valaki nem tartja őket viccesnek.

2019. júl. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
85%
Nagyon ritka, ha egy férfi valóban vicces. Csak azt hiszik, hogy jó poénokat mondanak, de a legtöbb esetben sértő, idegesítő “humoruk” van.
2019. júl. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

de en nem a ferfiakrol beszelek,es nem az erdekel hogy a ferfiaknak van-e vagy nincs....

ti total parhuzamot vontok abbol,hogy a humorerzek egyenlo azzal,hogy nevettek a ferfiak fa..szsagain.

nem.. a humoerzek nem azzal egyenlo,hogy viccesnek talaljatok-e a masikat.. hanem hogy ti magatok tudtok-e magatokon nevetni,es viccet csinalni sok kellemetlen szituaciobol.. tudtok-e szarkasztikusan fogalmazni,es tudok-e egy valos eletszituaciot kiparodizalni peldaul..

2019. júl. 16. 13:45
 6/17 anonim ***** válasza:
91%
Belőlem egész nap ömlik a hülyeség, meg páromból is. 35/n
2019. júl. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
89%

Belőlem is ömlik egésznap a humor és a hülyeség..sőt,próbálok mindenbe egy kis humort vinni,ha nem így tenném szerintem már rég bediliztem volna.

26/N

2019. júl. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
0%
Mert a Teremtő kifelejtette belőlük ezt a setupot. 31F
2019. júl. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
76%

Nem az, csak más dolgokat tartunk viccesnek.

Én azt tapasztalom, hogy 10-8 férfi szereti a szexuális töltetû vicceket, amikre én nem merek reagálni, mert félek, hogy bátorításnak veszik.

De ha pl youtubeon megnézel egy makeup tutorial, grwm, Kardashian összefoglaló vagy egyéb csajos videót, a kommentszekcióban sziporkáznak a lányok, én legalábbis nagyon jókat szoktam nevetni rajtuk.

Meg persze személyesen is ismerek vicces nõket. De furcsa, ha belegondolok, férfitársaságban õk is kicsit befeszülnek, nem viccelõdnek olyan felszabadultan. Lehet, hogy amiatt az elõítélet miatt, hogy a nõk úgysem viccesek. Vagy félnek, ha túl felszabadultan viselkednek egy férfi társaságában, az rájuk nyomul.

2019. júl. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
89%

"ti total parhuzamot vontok abbol,hogy a humorerzek egyenlo azzal,hogy nevettek a ferfiak fa..szsagain."


Bocs, de a nők nem szoktak nevetni a férfiak idióta "viccein".


ELőször bizonyítsd be, hogy ritka, utána lehet szó arról, hogy miért.

2019. júl. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!