Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Odaadnál 10 évet az életedből,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Odaadnál 10 évet az életedből, ha álmaid partnerével jöhetnél össze, aki örökké szeretni fog téged?

Figyelt kérdés

Együtt lehetnél egy izzó párkapcsolatban/házasságban azzal az emberrel, akire mindig is vágytál, és ő örökre fog téged szeretni. Cserébe viszont 10 évvel hamarabb kellene meghalnod.


Mit tennél? Megkötnéd az alkut?


2020. dec. 15. 20:26
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Igen,70évesen halok meg.
2020. dec. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Én nem kötném meg. Más lenne, ha azt az ajánlatot kapnám, hogy 10 évvel kevesebbet élek, viszont azt teljes egészségben. Arra igent mondanék. De szerelemre nem. Nem vagyok olyan naiv, hogy azt gondoljam, hogy összejövünk, és minden egyből flottul megy évtizedeken keresztül. Ha meg így van, minek ilyen alku? Ha meg mégis ez történik - az ember nem tudja megbecsülni azt, ami folyamatosan nehézségek nélküli, jó, idilli. És csak azt mondtad, ő fog szeretni. Mi a garancia, hogy én is fogom?
2020. dec. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
70%
Ha ezt 70 ből vennék el akkor simán, de még 65 be is belemennék
2020. dec. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Persze.De honnan tudom, hol van az életem fele? Most köthetek még alkut, vagy már elkéstem?🤔
2020. dec. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Én már érzelmileg kiégtem, úgyhogy reménytelen esetet ő sem tudna tűzbe hozni. (F)
2020. dec. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
44%

Nem, egy nő nem ér ennyit.

Három nő már igen, azért már simán odaadnék 10 évet, hogy 3 nagyon dögös csajjal élhessek, akik egymásra is rá vannak gerjedve, és mindig készek a szexre :D

2020. dec. 16. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!