Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a nőgyógyászom úgy fogad a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a nőgyógyászom úgy fogad a rendelésen hogy szia tündérem, az jelent valamit?

Figyelt kérdés

Miből láthatom még, hogy bejövök neki?

Nem tudom eldönteni hogy flörtöl velem, vagy sem...


2020. dec. 15. 23:05
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
79%
A 20-asnak igaza van, ez mélyen szakmaiatlan viselkedés egy ún. szakorvostól. A kérdező is hibás, hogy mindent megenged.
2020. dec. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
74%
Nem tudom mit jelent,engem még sosem tegezett le egyik nőgyógyász sem,még akkor sem amikor csak 15 éves voltam.
2020. dec. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
9%

Egyébként egyet el kell ismerni! A doki jó emberismerő...


bármilyen suttyó is, a kérdező szintjén így kell kommunikálni, hiszen nem feháborodott, hanem itt filózik, hogy akkor ez ugye azt jelenti, hogy bejön a pasasnak.


Hiába, ha római vagy viselkedj úgy, mint a rómaiak... vagy esetünkben a prolik.

2020. dec. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
69%

Semmit nem jelent. Az én nőgyógyászom is szokott mondani hasonlókat. Például: ha a lelettel bármi gondja van, jöjjön vissza kedves, jó? Vagy: semmi baja a méhének, nagyon egészséges méhe van aranyom.

Terhes vagy és képzelegsz? :D

2020. dec. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 A kérdező kommentje:

Másoknak nem így köszön pedig volt már mikor sokat vártam rá, és hallottam másokat hogyan fogad.

Igazából egyszer köszönt még így.

A férjem már volt velem 3x is, teljesen normális volt, a férjemmel is megtalálták a közös hangnemet. Beszélgettünk viccelődtünk.

Lehet túlgondoltam.

A védőnőm ültette el a bogarat a fülembe hogy a dokim szereti a fiatal es szép lányokat, azokkal normális, másokkal pedig lekezelő és nyers, akár bántó is.

Az biztos hogy mondja nekem hogy csinos vagyok de ezeket a ferjem elott is mondta. Lehet csak ilyen ,,laza,, es szerinte ezek belefernek...

2020. dec. 16. 18:46
 26/45 A kérdező kommentje:
A normalis kommenteket koszonom, a tobbin nevettem.😆
2020. dec. 16. 18:46
 27/45 A kérdező kommentje:
A tegezéssel kapcsolatban pedig van amikor tegez beszelgetes alatt is, van amikor pedig magazodni probal, ez is kicsit furcsa nekem, mint aki maga se tudja hogy beszelgessunk... vagy probalgatja a hatarokat?! 😅 Termeszetesen en jo napottal koszonok es magazom MINDIG.
2020. dec. 16. 18:49
 28/45 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csak simán próbálja oldani a feszültséget ezzel, vagy úgymond normál légkört teremteni..

Nekem egyszer ezt mesélte egy nőgyógyász, ha látja a betegen hogy kicsit parázik, vagy feszült, izgul, akkor előtte beszélgetnek, nevetgélnek, becézgeti (aranyom, tündérem stb), kicsit ellazul a beteg és könnyebben megy a vizsgálat, illetve van egy típusa a betegeknek, mégpedig az, hogy ha nincs meg a közös nevező, nem "baráti" a viszony nem számolnak be olyan panaszról amit amúgy fontos lenne tudni a terhesség során és akár bajt is jelezhet.


Szerintem ebbe ne képzelj bele semmit, látja hogy párod van, látja hogy közös gyerek lesz, mégis mi a fenét akarna tőled?

2020. dec. 18. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
100%

Nem fogad úgy.

Túl élénk a fantáziád.

2020. dec. 18. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
100%

Mennyire frusztráltak vagytok te jó ég.

Ezer meg egy oka lehet amiért így szólított, nem kell akkora jelentés tulajdonítani neki, ha normálisan viselkedik.

Mennyire érzékeny snowflake némelyikotok.

"így mer beszélni velem"

Hogy? :D kicsit tuebozd az önbecsülésed és boldogabb leszel


(a 0%os válaszom meg nem jelenti hogy nem igaz a fenti, nojetek fel, főleg hogy ez a felnőtt kategória...)

2020. dec. 18. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!