Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a nőgyógyászom úgy fogad a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a nőgyógyászom úgy fogad a rendelésen hogy szia tündérem, az jelent valamit?

Figyelt kérdés

Miből láthatom még, hogy bejövök neki?

Nem tudom eldönteni hogy flörtöl velem, vagy sem...


2020. dec. 15. 23:05
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
86%
Nekem is volt ilyen dokim, ott is hagytam. Simogatta a kék zöld foltokat a lábamon miközben a lábam között volt, meg becézgetett. Kirázott tőle a hideg.🙄 Többet nem mentem hozzá. Szerintem beteg vagy kérdező, hogy neked ez tetszik, miközben babát vársz a pároddal. Ha szingli lennél még meg is értenélek.
2021. ápr. 19. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:
0%

Na és azóta megböködte a kiskölyök feje búbját a kukkerral? Közbe cumit dugtál a szőrös kis fencijébe?

Töltsétek fel onlyfansra, kíváncsi vagyok mennyire menne a terhes poresz.

2021. ápr. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:
100%
Azt jelenti, hogy egy hülye perverz. Kerüld el messzire
2021. ápr. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:
100%
Ezt az egeszet jogi utra vihetned, ha meg akarod vedeni az utanad jovoket ettol a perverz f..tol.
2021. ápr. 20. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 A kérdező kommentje:

Nem orulok, semleges szamomra a dolog. Csak azert irtam meg, mert nagyon sokan azt velelmeztek hogy en bekepzeltem dolgokat.

Nem vagyok beteg.

A gyerekunk mar megszuletett, egeszseges, gyonyoru szuleselmenyem volt, az orvosom vegig ott volt velem a vajudas alatt (a ferjemmel egyutt) es maximalisan odatette magat szulesnel is. Termeszetesen szultem gatvedelemmel, egy oltesem se lett... es semmi fajdalmam sem volt utanna sem. Mindenkinek ilyet kivannek!

Ezert az orvosnak orok halam mert mindent neki koszonhetek!!!

Ez az egy oka van hogy nem jelentem. Hisz itt a gyonyoru egeszseges gyermekunk! A mindenunk.❤

A korhazba a szulesznok is elmondtak nekem hogy tobbszor vitaba keveredett miattam az ott dolgozokkal, annyira kiemeltjekent es kivetelezettkent voltam ott... es ez szemet szurt tobb mindenkinek. 😔 Neki komoly beosztasa van es eleg szemrehanyoan mondtak el ezt nekem miket muvelt.

De minket mindez a ferjemmel nem erdekel az indittatasa sem, nekunk a gyermekunk szamit.

Persze mindezek utan nem fogok jarni hozza, ne hogy azt higyje barmi lehet koztunk.

Az uzeneteire sem valaszoltam.

Igazabol mindezt csak azert irtam le hogy aki ide teved es elolvassa es hasonlo megerzese van a nogyogyaszaval kapcsolatban akar varandosan is, akkor nem biztos hogy a ,,hormonok,,...

2021. ápr. 20. 17:30
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!