Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Köztetek is van olyan, akinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Köztetek is van olyan, akinek ez teljes mértékben kizáró ok lenne egy párkapcsolatban?

Figyelt kérdés

Nincsenek nagy elvárásaim a férfiakkal szemben. Viszont, volt hogy amiatt ment el a kedvem valakitől, mert nem szerette a kutyákat. Nálam ez egy akkora mínusz, hogy egy ilyen személyt nem tudnék, és nem is akarok szeretni. Nekem van kutyám, és eszem ágában sincs kitenni egy olyan pasinak, aki undorral néz rá, márpedig találkoztam ilyenekkel, nem is eggyel.


Nyilván nemcsak emiatt lenne felejtős valaki számomra, például a hűtlenség és a közönyösség is eléggé degradáló, viszont egy lapon említem ezt a nem állatszeretettel.


Sokan papolnak a tökéletes kapcsolatról, mégis kifelejtik a kutyások (az igazi kutyások) az ilyenfajta feltételt, és csak arra lesznek figyelmesek, hogy a kutyáját elhanyagolja, és inkább olyan férfivel/nővel tölti az idejét, akivel nagy eséllyel szakítanak 1-5 vagy akár 10 éven belül. Addigra a kutya megöregszik, és bánhatja, hogy nem foglalkozott vele.


Ezt csak azért írtam le, mert gondoltam kifejtem, hogy mi miatt feltétel nálam az állatszeretet.


Ki hogyan vélekedik erről?


2020. dec. 16. 16:26
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
52%
Én meg kutyabolonddal nem jönnék össze. F
2020. dec. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
93%

Teljesen feleslegesen idegeskedsz.


Egyszerűen ismerkedéskor meg kell mondani, hogy neked van kutyád és mennyire nagyon kutyás vagy és ha ő nem szereti stb stb akkor ne is ismerkedjetek tovább.


Nem kell olyannal elkezdened sem a kapcsolatot aki nem rajong a kutyádért.

2020. dec. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
2-es, igen, ezt csinálom egy ideje. 7 hónapja nincs is senkim, pedig ismerkedek. :D Ez van.
2020. dec. 16. 16:36
 4/26 anonim ***** válasza:
100%

Nekem cicám van, de alapvetően minden állatot nagyon szeretek. Soha nem jönnék össze olyannal, aki ódzkodik, undorodik, vagy egyenesen fél az állatoktól, az olyan pedig barátnak sem kéne, aki egyenesen utálattal beszél róluk.

Szerintem, ha valaki szereti magát körül venni állatokkal, szem előtt tartja ezt akkor is, mikor párt választ.

A párom pl közel sem érez úgy az állatok és főleg a macskák iránt mint én, de látom, hogy igyekszik nyitni feléjük és az állataim se utasítják el őt. Ettől függetlenül ott van bennem a gondolat, hogy évek múlva ez komoly vita témává válhat, ha ezek a cicák elmennek és újra állatot szeretnék.

Ha a párom nem jött volna előbb, mint a cicák, nem tudom mennyire lett volna meghatározó ez, de úgy érzem jobban elgondolkodtam volna a dolgokon. Ha a párom nem igyekezne jóban lenni a cicákkal, ha azt látnám, hogy elutasító velük, valószínűleg rámenne a kapcsolat. Nem csak emiatt a két kisállat miatt, hanem mert nekem nagyon fontos, hogy legyenek állataim és a leendő gyermekem is úgy érezzen az állatok iránt mint én. Ez egy teljesen más véleményen lévő partnerrel esélytelen lenne.

2020. dec. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Én se rajongok a kutyákért, de a macskákért viszont igen, és alapvetően állatszeretőként szoktam magam bemutatni. Viszont teljesen megértelek, ha mondjuk jönne egy férfi az életembe, aki úgy van vele, hogy a macskámat azt menesszem, merthogy ő aztán nem fog egy ágyban aludni a "büdös döggel" (valós megszólalás valós pasitól), akkor nyilvánvalóan nem a macskától fogok búcsút venni. Ez szerintem teljesen magától értetődő, én ezt egy az egyben úgy fogom fel, mint amikor valakinek gyereke van. Normális ember nem fog olyannal összejönni, aki utálja a gyerekeket, miközben neki már van. És felelősségvállalás szempontjából, hogy egy kis lény teljesen rád van utalva, tőled, a döntéseidtől függ, ebből a szempontból egy gyerek ugyanolyan, mint egy kutya vagy egy macska (vagy bármilyen más háziállat).
2020. dec. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
18%

Hát azt döntsd el te hogy neked melyik a fontosabb..

Egy férfi vagy egy kutya..

Ezen csak nevetni tudok...



Ja nekem nincs, és nem is lesz soha kutyám, mert nincs rá se igényem se szükségem, se kedvem hozzá hogy én egy kutyával törődjek..

Tisztelem az állatokat mert ők nem tudnak hazudni az emberekkel ellentétben.



I'm Szállító



😃😃😃😎

2020. dec. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
76%

Nekem is nagyon fontos a kutyám, magamra van varrva a kis arca:)

Felelősség volt állattartásra adni a fejem, ezért nem fogom elhanyagolni őt senki miatt. Aki ismerkedik velem, majdnem elsőre tudja hogy fontos hisz látja a karomon :D Akinek ez oké, ismerkedik tovább, akinek nem az arrébb áll.

Viszont ő egy kutya, nem szabad nem ennek megfelelően kezelni !

Én nem tapasztaltam sose ellenségeskedést, vagy utálatot, mert nem erőszakosan közöltem hogy már pedig van a kutya és nem vagy nála fontosabb.. Összebarátkoztattam őket :)

2020. dec. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
83%

"Egy férfi vagy egy kutya.."


Senki nem fog kibaxni egy állatot egy éppen megismert farokért. Aki nem fogadja el az állatot, az mehet tovább.

2020. dec. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
15%
Lehet állatod, de te családtagként kezeled. Ez már beteges.
2020. dec. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
77%

Miért is ne lehetne családtagként kezelni egy állatot? Közös az életterünk, amit úgy alakító, hogy mindkettőnk igényeit kielégítse, ha baja van azonnal futok az orvoshoz és nagyon aggódok érte, mint bármely barátomért, vagy családtagomért. Onnantól, hogy befogadtam a következő 10-15 évre, vagy tovább ha minden jól megy, az életem szerves része marad. Tiszteletben tartom a dolgait, igyekszem kielégíteni a szükségleteit, elfogadom a hülyeségeit, amik a személyiségének részei.

Az egy dolog, hogy a kertbe kikötött kutya, vagy a kinti macska nem családtag. De az, akivel a mindennapjaidat töltöd, akihez alkalmazkodsz, akiért tényleg felelsz és akihez erősen kötődsz az bizony családtag.

Én eleve nem tartanék se kutyát, se macskát kizárólag házon kívül.

De épp ezért nem jönnék össze soha olyan felfogású emberrel mint te 9-es.

Nem azt mondom, hogy a te véleményed rosszabb, mint az enyém, de az életben nem tudnánk ebben kompromisszumra jutni. Ezért épp olyan kardinális kérdés ez, mint a gyerekvállalás.

2020. dec. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!