Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, mennyire kizáró ok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, mennyire kizáró ok egy szép lánnyal való ismerkedésben, illetve mennyire zavar titeket, ha a lánynak nincs tökéletes bőre?

Figyelt kérdés

Az alatt, hogy nincs tökéletes bőre azt értem, hogy van 3-4 pattanása az arcán, a mellkasán és a hátán, illetve az arcán vannak pattanás utáni hegek, piros foltok (5-6 darab). Természetesen nem durván, csak 3-4 heg, de azok láthatók.

Folyamatosan kezelem az arcom, mégis mindig kijönnek újabb pattanások és ezektől egyenetlen a bőröm. Sokszor elszomorodom, mert olyan érzésem van, hogy mindenki ezeket nézi rajtam. :(


Nagyon köszönöm előre is Mindenkinek a kedves válaszát! :)



2017. dec. 16. 20:30
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
53%

De miért nem sminkelsz akkor? De komolyan. Férfiként örültem, volna ha eltusolhatom "legálisan" ezeket a hibákat, sőt még most se lenne rossz. Hát használd.


Amúgy meg nem kizáró ok.

2017. dec. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
78%
Az összhatástól függ. Ha valaki a külsejét hangsúlyozza és ezt tekinti az elsődleges tulajdonságának, ami őt meghatározza, akkor zavaró. Ha inkább az a benyomásom, hogy nem feszül rá erre a dologra és nem annyira izgatja, akkor engem sem fog.
2017. dec. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
28%
Nem. Bár tény, hogy elsősorban a külsőt nézzük, de mi nem gondolkoduk annyira részletekbemenően felszínesen mint ti.
2017. dec. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Azért nem sminkelek, mert sajnos irritálja a bőrömet. Több terméket is kipróbáltam, de azok csak egyre durvábbá tették az arcbőröm. :(
2017. dec. 16. 20:35
 5/25 anonim ***** válasza:
62%

hát ez rettenetes.Hogy bírsz így élni 3-4 pattanással az arcodon?

Miért nem operáltattad még meg magad?


.....szörnyű hogy ez a legnagyobb bajod :D

menj ki az arabokhoz ott nem lesz ilyen gondod :D


ha komolyan válaszolnék,azt mondanám,hogy nem érdekelne,az már inkább hogy te emiatt önbizalom hiányos vagy.

ezt próbál elfogadni és kész

2017. dec. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Ismernem kell a nőt személyesen. Szép és jó dolog lenne azt írnom, hogy egyáltalán nem zavarna, de nem tudom, milyen valójában. Alapvetően nagyon nem szoktam ideált kergetni és teljesíthetetlen küllemi elvárásokat támasztani senkivel szemben sem, ám mint tudjuk, külső megfog...
2017. dec. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

Szerintem az arcom szép és az alakommal sem gondolnám, hogy baj van, de a bőrömmel nem vagyok kibékülve.

Nem tartom magam rondának, de szépnek se. Inkább önértékelési gondok vannak az arcbőröm miatt. :(

2017. dec. 16. 21:02
 8/25 anonim ***** válasza:
43%
Sok kefével majd kisimul.
2017. dec. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
56%

Ne gondolkodj termékekben. Mindent amit magadra kensz, csak tűneti kezelés.

A táplálkozást kell átalakítani ahhoz, hogy a bőröd szép legyen. A pattanásokat, bőrhibákat legfőképp a tejtermékek, gabonafélék finomított lisztjei, adalékanyagok, répacukor, valamint lehet, hogy a te esetedben a húsokban jelenléévő hormonok okozzák.

2017. dec. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Igyekszem egészségesen étkezni, de akkor még majd jobban odafigyelek. :D
2017. dec. 16. 21:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!