Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg minden ember a szerelm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg minden ember a szerelmét választaná 1 milliárd forint helyett?

Figyelt kérdés

Elsőként úgy kellett volna feltenni a kérdést, hogy "1 milliárd forintért elhagynád-e a szerelmedet?". De erre a romantikus kommentelők gondolkodás nélkül azt mondták volna, hogy nem. Ezzel pedig azt a látszatot keltik, mintha a világban a legerősebb dolog nem is a pénz lenne, hanem a szerelem. Ez azonban nincs így, mert a pénz mozgat mindent.


Szóval akkor: tényleg minden romantikus ember a szerelmet választaná 1 milliárd forint helyett?


2020. dec. 16. 19:04
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
89%
Én a szerelmet vâlasztanâm ❤
2020. dec. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
88%
Nem voltam még szerelmes, szóval igen:D de ha fixen hűséges, igazi szerelmet kapok, akkor talán nem
2020. dec. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
19%
A szerelmet lehetséges megtalálni, de 1 milliárd Ft-nak a tized részét se fogjuk sohase látni élőben, ezért a pénzt választanám, de ezt szingliként mondom. Meglátásom szerint a legtöbb kapcsolatban élő ember is a pénzt választaná, hiszen a szerelem kialakulására rengeteg esély van és rengeteg lehetőségünk, de az 1 milliárd Ft felkínálása egyszeri alkalom.
2020. dec. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
93%
Nem választaná minden ember. Ha úgy kéne választanom, hogy nincs párom, csak színtisztán pénz vagy szerelem, akkor biztosan a pénzt választanám. Viszont, a párom és 1 milliárd ft között kéne választanom, a felajánló kitörölheti a fenekét a pénzével, nem fog érdekelni, mert egy ilyen társat, ilyen szerelmet nem találok minden utcasarkon, és megvenni sem lenne esélyem.
2020. dec. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
37%
Pénzt. szerelem úgyis elmúlik.
2020. dec. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
85%
Az eredeti kérdés hogy is volt? Szakítanék-e a szerelmemmel 1 milliárd forintért? Persze. Aztán újra összejönnénk. Problem solved.
2020. dec. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
89%
Jó dolog az 1 milliárd ft, de nekem a prioritásaim sosem a pénz körül forogtak. Nem vágyom átlagon felüli luxuséletre annyira, hogy ezért lemondjak a családomról. Persze, ha szingli lennék vagy valami kis tingli-tangli kapcsolatocskában, akkor gondolkodás nélkül a pénzt választanám, de így, hogy tudnám, miről maradok le, így nekem fontosabb a család és a szerelem. Már meglévő szerelmet nem adnék fel semennyi pénzért sem.
2020. dec. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
26%

#5 aki leszavazott, annak majd jusson eszébe a válasz, mikor a párja elhagyja.


Nem az a kérdés, hogy meg fog e történni, hanem az, hogy mikor.

2020. dec. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
74%

Mindenem megvan ahhoz, hogy egy nélkülözésmentes életet építsek fel, különösen együtt a párommal. Ha ügyesen dolgozom (dolgozunk), akkor jó anyagi színvonalon élhetünk majd, a majdani gyerekeinket is megfelelően tudjuk támogatni. Már ez alapján is egyértelmű a döntésem, viszont még azt is hozzávehetem, hogy nagyon nehezen szakadok el dolgoktól, szóval számomra kis túlzással nehezebb feladatnak tűnne szakítani, és később mást találni, mint megkeresni 1 milliárd forintot.

Szóval számomra nagyobb érték a szerelem, mint a plusz pénz.

2020. dec. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
75%
Nem minden ember, de én inkább az igaz szerelmet választanám, mint a pénzt. A szerető társat találni nehezebb, mint egy tisztességes állást, amiből meg lehet élni, milliomos meg úgysem akartam lenni sosem. Minek? Attól nem leszek boldog, hogy van valamim, ám nincs kivel megosztani.
2020. dec. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!