Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg minden ember a szerelm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg minden ember a szerelmét választaná 1 milliárd forint helyett?

Figyelt kérdés

Elsőként úgy kellett volna feltenni a kérdést, hogy "1 milliárd forintért elhagynád-e a szerelmedet?". De erre a romantikus kommentelők gondolkodás nélkül azt mondták volna, hogy nem. Ezzel pedig azt a látszatot keltik, mintha a világban a legerősebb dolog nem is a pénz lenne, hanem a szerelem. Ez azonban nincs így, mert a pénz mozgat mindent.


Szóval akkor: tényleg minden romantikus ember a szerelmet választaná 1 milliárd forint helyett?


2020. dec. 16. 19:04
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Én a pénzt választanám.
2020. dec. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
75%

Én a szerelmet választanám. A pénz nem alapít velem családot, a pénz nem ölel át, a pénzzel nem lehet szexelni, a pénz nem érdeklődik felőlem nap végén.

Sok mindent megtennék ennyi pénzért, de a páromat nem hagynám el.

2020. dec. 16. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

#12


De lehet, ő elhagyna téged.

2020. dec. 16. 23:19
 14/20 A kérdező kommentje:
Ennyi pénzért.
2020. dec. 16. 23:20
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

#14 Nem hagyna el. Ő magyar viszonylatban elég jól keres, a családja is gazdag. Én szarul keresek, valószínűleg soha nem is fogok jól, mert a szakmám nem olyan. Ha kicsit is érdekelné a pénz, akkor keresne valakit a saját területéről, akinek hozzá hasonló fizetése van.

A teljes megtakarításunk (ami 90%-ban az ő fizujából van) csak az én nevemen van (ennek megvan a logikus oka, de nyilván részéről baromi kockázatos). Ha jobban szeretné a pénzt nálam, akkor nem bízna rám az egészet.

Ezért nem választanám a pénzt. Sok király dologra lehet használni, de ilyen szintű mély bizalmi kapcsolatot nem lehet rajta venni. Ha ezt most eldobnám magamtól, még egyszer biztos nem lenne ilyen szerencsém. Nem vagyok amúgy egy romantikus alkat. Ez egy teljesen logikus döntés.

2020. dec. 16. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Lehet igazad van.
2020. dec. 17. 00:05
 17/20 anonim ***** válasza:
73%
A szerelmet választanám. Miért lenne szükségem a pénzre? Mindenünk megvan, amink lehet. Megtaláltuk álmaink otthonát, mindkettőnknek jó állása van, szerető család és barátok vesznek körül. Nem vagyunk telhetetlenek. Tökéletesen elégedettek vagyunk a jelenlegi életünkkel. A pénz az egy dolog, sose lesz a társad.
2020. dec. 17. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
50%

Valahol olvastam egy olyan kérdést, hogy ha naponta x összeget kapnál, ha nem érinted meg a párod, akkor hány napot bírnál? Én rávágtam hogy kb egy hetet. A párom azt mondta, hogy egy évet és a pénzből vennénk egy házat.

Szerintem még ez is lemondás, de akkor sem arról az emberről mondasz le végleg, aki lehet, hogy életed párja lenne.

2020. dec. 17. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
6-os a jó. Élelmesnek kell lenni.
2020. dec. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
A világ összes pénze nem ér annyit, mint az igaz szerelem.
2020. dec. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!