Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert lehet az, hogy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert lehet az, hogy csak akkor jön ki velem külföldre ha a párja leszek? Igy akarna "megvenni"?

Figyelt kérdés

Van egy haver/barátom. Nem tekintem többnek.

Célja a külföldi munkavállalás, ö nem tudja a nyelvet, én nagyon jol tudom.

Ahhoz hogy ne kelljen a megelhetesre annyit költeni, beszéltük hogy jo lenne együtt lakást bérelni meg hasonlok. Egy háztartàs stb stb


De ö ezt nem vállalja csak ha (ö szépen mondja)párja leszek, magyarán "cserébe" feküdjek le vele?


Szoval lemondtam erröl. Nàlam egy kapcsolat nem üzlet..vagy jön az az érzés vagy nem es járunk spontan de igy..(eddig azt hittem alakul vmi, de most ugy érzem egy pofont kaptam igy)ugy néz ki nem illünk össze...komoly elnézné hogy ezért legyek a bnöje.


Vélemények?



#ha a párom vagy csak akkor
2020. dec. 17. 14:17
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
14%
Nézd az ő szemszögéből. Kimegy veled, osszekoltoztok és ha te továbbra se akarsz vele összejönni akkor ki tudja meddig nezegethet meg kerulgethet ott vagy hazajon. Nem hiszem hogy ez zsarolás lenne a részéről inkább csak tudni akarja hogy hányadán is álltok hogy bebiztositsa magát.
2020. dec. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
66%
Ennyit a barátságokrol ellenkező neműek között.
2020. dec. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
96%

“ Van egy haver/barátom. Nem tekintem többnek.”

“ Eddig azt hittem alakul vmi...”


Döntsd már el, hogy akkor most mi van köztetek!

2020. dec. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
0%
Nem igaz, hogy nem érted. Nagyon tetszel neki, a párod akar lenni. Nem megvenni akar, csak akar, mert tetszel neki. Volt olyan hülye, hogy ezt így elmondta neked.
2020. dec. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
85%
És úgy kell ugye közelíteni valakihez, hogy ultimátumot adunk? édes istenem! És csodálkoznak, hogy nincs nojuk.
2020. dec. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:

3# mit döntsek el?


Még haver/baràtnak tekintem

Azt hittem lesz köztünk vmi több is.


De igy? Mint egy üzlet?

Johogynem kecskéért vesz már meg vmi piacon

2020. dec. 17. 15:08
 7/29 anonim ***** válasza:
0%
Ezt én sem értem. Hogy lenne köztetek valami, ha nem akarsz a barátnője lenni? Vagy akarsz csak nem most? Kiköltöztök külföldre, kb te leszel az egyetlen közelebbi kapcsolata, de nem leszel a barátnője, nem is ismerkedhet majd csajokkal, mert hogy jönne ki hogy te ott vagy egy lakásban vele? Nem nyaralni készültök ki, két hétre hanem élni. Ha nem leszel a barátnője, akkor tényleg jobb nem együtt laknotok, had ismerkedjen.
2020. dec. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
0%
#5os, az egyes vagyok. Köszi de nekem nem is kell barátnő mivel hogy én is nő vagyok. 😆 A kérdező meg egy pi..a.
2020. dec. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:

En siman èltem màr kint egy külföldi sraccal tarsbérlökent.

Erdekes mégis lett mellette baràtom, neki meg bnöi vannak.

Amugy meg dolgozni mennénk ki.

Ennyi erövel huga se lehetne egy pasinak.


Kialakulhatna egy haveri körünk is kint meg minden.


Mièrt kéne EZ miatt összejönni?

Az emberek manapsàg nem ugy jönnek màr össze hogy vonzalom meg szerelem? Vagy ez mi?

Es a koedukàlt kolik?

2020. dec. 17. 17:18
 10/29 A kérdező kommentje:
Lehet inkabb keresek megint egy kinti sracot es jonapot.
2020. dec. 17. 17:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!