Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csaj lefeküdne velem ennek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csaj lefeküdne velem ennek ellenére?

Figyelt kérdés
Bátyámmal járt össze egy ideig szexelni, de aztán vége lett a dolognak. Hallottam 1-2 dolgot a csajról, hogy mennyire ügyes az ágyban. Bevallom felkeltette nagyon az érdeklődésemet. Kipróbálnám a csajt, viszont tudja, hogy mi testvérek vagyunk. Ti ebbe belemennétek így lányok?
2020. dec. 17. 16:45
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Pasiként taszítónam tartom a dolgot így.
2020. dec. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%
Hat ha neked nem gaz ugyan oda dugdosni a farkad, ahova elotted a batyad martogatta..
2020. dec. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%
Mi az hogy "kipróbálnám a csajt?" úgy írsz róla, mintha egy tárgy lenne. Egy éretlen kis lúzer pöcs vagy, egyáltalán nem vagy szimpatikus.
2020. dec. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%
Nem feküdnék le ex(szexpartner) testvérével. Még ha nem is volt komoly a bátyáddal, szerintem akkor is kínos lenne a dolog.
2020. dec. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
De egy primitív vagy, először is a lányt kell megkérdezni, de szerintem jól pofán is vágna
2020. dec. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
94%

Öcsém!


KÖZÖS lúdra játszol?🤣🤣🤣

2020. dec. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom, egyeseknek mihez van gusztusa... Mondjuk én tuti fejbe vernélek, eszembe nem jutna ott keresgélni, ahol már jártam.
2020. dec. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Engem egyalalan nem erdekel, ki kinek a testvere, ha van kolcsonos vonzalom, akar szexualisan.

Na de egy budos tahoval miert szexelnek?

2020. dec. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!