Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetek úgy szerelmes belé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek úgy szerelmes belé hogy még nem is találkoztunk?

Figyelt kérdés
Elkezdtünk beszélgetni ez így ment pár hétig, kicsit messze lakunk egymástól nem tudtunk találkozni. Aztán azt mondta adjak neki egy hónapot mert addigra tudja rendezni a dolgait. Viszont nekem nagyon megtetszett és mindig rá gondolok mint ha szerelmes lennék már belé. Ha ez után csalódnék benne az nekem már olyan lenne mint egy szakítás :(

2020. dec. 17. 23:10
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Még nem is ismered, ez nem szerelem. Szimpatikus, tetszik az amit eddig megismertêl belőle, de ez csak egy szelet az egész tortából.

Van ebben tapasztalatom, évekig ismerkedtem neten, és a férjemmel is így találtunk egymásra. A szerelem majd az után jön, hogy elkezdtek találkozgatni, és valódi hús- vér emberként fogsz majd beleszeretni. ( Ha így valakul) . Mert olyan is előfordul, hogy mégsem.

2020. dec. 17. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Maximum abban a képbe vagy az, amit magadban kialakítottál róla.
2020. dec. 17. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem, csak a rendszeres beszélgetések várakozással töltenek el. Már előre örülsz, hogy írni fog, gondol rád. Ez egyfajta elismerés, aminek függője lehetsz (lásd: közösségi média).
2020. dec. 17. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!