Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok, ti hány lányt néztek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, ti hány lányt néztek meg átlagosan naponta?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok, hogy "fuu de jól néz ki".

2020. dec. 18. 08:34
1 2
 1/11 Shai-Hulud ***** válasza:
27%

"Srácok, ti hány lányt néztek meg átlagosan naponta?"

Pontosan annyit, amennyi a szemünk elé kerül.


"Olyanra gondolok, hogy "fuu de jól néz ki"."

Hát annyit, amennyi közülük "fuu de jól néz ki".

2020. dec. 18. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%
Tudom, hogy össze fog omlani az univerzum, de nekem ez a nézegetés meg utánaforgás egy szánalmas dolog és sosem jelentett többletélményt. Nem mindenkinek robban be az az agya egy másik ember külsejétől, nem mindenki foglalkozik aktívan ilyesmivel.
2020. dec. 18. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Shai-Hulud ***** válasza:
75%
Sehányat, én csak a gyönyörű kis feleségemet nézegetem, aki most is itt ül mellettem, és nézi amit írok...
2020. dec. 18. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
28%

3: Gondolom! :D

Egyébként elég sokat, sőt a neten is van, hogy csak úgy nézegetek ilyen kis képsorozatokat.

A párom szeretem, kívánom is, de a teltebb lányok a gyengém és nagyon fel tudnak izgatni, ezért néha hiányzik a húsos punci. :D

2020. dec. 18. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
48%
Amennyi szembejön 🙂
2020. dec. 18. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
49%

Rengeteget.


Az relevánsabb kérdés lenne, hogy mennyire emlékszem közülük 2 perc elteltével.

2020. dec. 18. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Sokat nagyon, tegnap annyi gyönyörű szempárt láttam h már kezdtem zsizsegni.
2020. dec. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Megint milyen jó kérdés


Aki őszíntén megválaszolja, az lepontozzák, mert felhúzni nem az őszínte válaszokat kell, hanem azt, aki ugyanazt mondja, amit hallani szeretnénk, hogy "egyet sem".


Ezért minek kellett kérdést kiírni? Most a valóságra voltál kíváncsi, vagy arra, hogy ki ért veled egyet?

2020. dec. 18. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
De nincs is megfogalmazva mivel kéne egyetérteni xd
2020. dec. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

azért az kiderült, hogy mivel :) mindenki alapcsony pontot kap, aki megnézi a csajokat, aki nem, az magasat. Ezután nem kell statisztikusi végzettség.



Amúgy sosem értettem ez a miért baj, hogy megnéz az ember egy csajt dolog. Megnézi az ember, persze, hogy megnézi, de 10 lépéssel arrébb már fegyvert fognának a fejemhez sem tudnám megmondani, hogy milyen színű felsője volt, esetleg, hogy szoknyát vagy nadrágot viselt e. Ez kb pont ennyit számít

2020. dec. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!