Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ha 170-180 cm-er vagy és 49.7...

Ha 170-180 cm-er vagy és 49.7 kg ha átlagosan 1 hét alatt 1 kilót szedsz fel és naponta fél órát edzel mikorra leszel 75 kg? Mennyi lesz rajtad az izom?

Figyelt kérdés

További adatok:

BMI: 15.69

BMR: 1545.56

Alap szükséglet: 2125


A terv napi 3000-3500 vagy több kalória.



2020. jún. 3. 23:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Hey hey! Sajnos ehhez kell a kitartás! Nagyon sok idő lehet,de nem lehetetlen. Ha edzel is valami olyat csinálj amivel izmot erősítesz inkább és nem kalóriát égetsz (bár gondolom ezt te is tudod. Csak biztosra mentem). Bátyám nem volt egy nagyon vékony srác átlagos alakja volt. Viszont egy időben volt úgy 100kiló,hogy rengeteget edzett. Hajrá broo!
2020. jún. 4. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hajrá! Sok nehézség lesz és lehet sok idő de menni fog :).

Ha az elejétől fogva jól táplálkozol 50 kilóval akkor az első fél évbe rengeteg tiszta izmot fogsz magadra sztem egy 5-10 kilót legalább. Onnantól fogva kicsit lehet nehezebb lesz (lehet neked nem főleg genetikától edzéstől és táplálék minőségétől függ), szerintem pár éven

(genetikától függően) belül reális egy szép izmos nem hájas 75 kiló. Ha viszont főleg zsírról beszélünk akkor akár tényleg egy fél év alatt meglesz.

De egy 15ös BMIhez képest jelentősen látható eredmények már 6-12 hónapnál lesznek az jó motiváció :)

2020. jún. 4. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!