Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ilyen helyzetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ilyen helyzetben mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Arról van szó, hogy van egy kedvenc éttermem, ami nem csak az étel miatt az, hanem azért is szerettem bejárni, mert a tulajdonos hölgy nagyon szép nő, félelmetesen durva kisugárzással, kellemes hanggal, tényleg tökéletes nagybetűs Nő.

Ő bent van, de nem szolgál ki, szal évekig kb csak csorgattam Rá a nyálam, néztem, bár tudni kell, hogy kapcsolatban vagyok, szal egyébként se akartam a szart kavarni(ha nem lennék, már rég megkörnyékeztem volna).

Aztán az elmúlt időben egyre többször Ő szolgált ki, elég jóba lettünk, aztán azt vettem észre, hogy konkrétan feldobta a labdát, hogy mi lenne, ha Ő meg én még egy kis randi, meg kis lepedőgyűrés stb.

Én meg kb leblokkoltam és nem jeleztem vissza, hogy benne lennék és hát kialakult az, hogy amikor bemegyek, még mindig nagy hatással van rám, de látszik,hogy látni se akar, amiatt hogy elutasítottam.


Szal most nem szívesen járok oda.


2020. dec. 18. 14:24
 1/7 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem írni, hogy neki is kockázatos lett volna a sztori, mert férje van meg két gyerek.
2020. dec. 18. 14:28
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Addig úgysem fogsz nyugodni, míg meg nem kapod magadnak. De azért legyél gerinces és előtte szakíts a pároddal, ha már ennek az ellenállhatatlan nőnek a házasságára egyikőtök sincs tekintettel.
2020. dec. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
41%

A nőknek ez hatalmas megalázás, ilyenkor sok közülük nem csak közömbös lesz, de meg is gyűlöli a pasit.


ÉN, nem mennék oda többet, igaz, és megraktam volna.

2020. dec. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
96%

3-asnak:


"megraktam volna"


Tipikusan az a típus vagy, aki az életben csak szeretne olyan lenni, mint amit a neten kifröcsögsz magadból. Remélem, egyetlen nő sem fanyalodik arra, hogy "megrakd"! Még ha csak testiségről is szól egy kapcsolat, akkor is megadja a tiszteletet egy értelmes ember!

2020. dec. 18. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Így jártál.
2020. dec. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
83%
Kapcsolatban vagy, de azért oda jártál nyálat csorgatni. Undorító vagy. Az érzelmi megcsalás is az.
2020. dec. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
11%

6.-nak.


Mekkora erkölcsös ember vagy. Igazi Gyakoris SZENT.

2020. dec. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!