Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni ebben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni ebben a helyzetben? Más is volt ilyen helyzetben? Mi a jó megoldás?

Figyelt kérdés

Kapcsolatban vagyok egy nálam jóval idősebb férfival, az édesapám lehetne.

Kívülállóként azt mondanám a férfi gátlástalanul kihasznál. Ha egy barátnőmnél látnám ezt a szituációt, amiket velem megtesz, legszívesebben agyonütném ezt a férfit helyette is.


Én mégsem tudom elhagyni, mert tartozni akarok valakihez, akire felnézek.

Ő egy olyan személy, akire fel lehet nézni, jól néz ki, egzisztencia, nincsennek káros szokásai stb. Nem akarom elhagyni, mert félek ilyet nem találok mást. Közben pedig csak kihasznál, ami rosszul esik, és megvisel, örülök, hogy van egy személy, akihez valamilyen formában de tartozom, közben pedig értéktelennek és butának érzem magam, hogy hagyom kihasználjon.


2019. nov. 25. 21:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
55%
Egyértelmű, hogy már rég ott kellett volna hagynod. Hidd el jön majd másik, akire szintén felnézhetsz és akihez tartozhatsz és rendesen bánik veled.
2019. nov. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem korai még neked a kapuzárási pánik? Egyébként meg hogy ne találnál jobbat annál, hogy kihasználnak? Annál még egyedül is jobb.
2019. nov. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ha neked ennyit ér az, hogy tartozz valakihez és felnézz rá (miért is?), hogy hagyod magad megalázni, kihasználni, akkor ne hagyd ott, azt írod, hogy nem is akarod. Akkor mi a kérdés? Megváltoztatni őt nem fogod tudni. Vagy megszokod vagy megszöksz.
2019. nov. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Igazabol szerintem az a kérdés hogy miert erzed azt hogy kihasznal es miert erzed azt hogy nem talalnal jobbat? Hiaba mondom azt hogy talalnal, meg azt hogy ne legyel olyannal akirol tudod hogy kihasznal. Ez teljesen rajtad all. Ha meg akarod valtoztatni a helyzeted akkor dontened kell. Es a dontest te kell meghozd. Mi nem vehessuk at ezt a terhet rolad. Szeeintem dontsd el h mi az ami tetszik benne, mi az ami eleg fontos benne hogy megengedd neki h kihasznaljon, es keress olyant aki nem hasznal ki de megvan benne ugyanez. Hidd el sok ferfi van aki mindent megtenne egy olyan lanyert aki TE vagy
2019. nov. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Mellesleg felsoroltál pár dolgot, hogy ezért vagy vele.

Kb 40+ lehet a fickó. Ennyi idősen már alap az egzisztencia, káros szenvedély mentesség nem egy ritka dolog. Tehát az egyetlen ami nem vonatkozik a szingli férfiak 80%-ára az hogy jóképő.


Szerintem ez már inkább kapcsolatfüggőség.

2019. nov. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
51%
0 onbecsules, erdekkapcsolat, aranyaso...ja azt hittem ez a kulcsszo rovat. Szivi, te akkora aranyaso vay mint a fold te nem tartozni akarsz valakihez, csak nap mint nap levetkozod a nagyon alacsonyan levo gatlasaidst es kezd felfordulni a gyomrod tole.
2019. nov. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Do
2019. nov. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Mintha csak én írtam volna ezt ki :(
2019. nov. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem értem mivel használt ki,dolgoztatatott vahy mi??
2019. nov. 25. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Erre én is kíváncsi lennék, hogy mivel használ ki? Pénzt keresel neki? Kimosod a ruháit? Főzöl rá?

Ha a szex kölcsönös érzelmeken alapul és mindkét fél szabad akaratából megy bele, akkor ott nincs kihasználás. Egy olyan férfival vagy együtt aki tapasztalt, van pénze és tud szeretni, hol itt a probléma? Szerintem te használod ki őt és pont azért nem akarod otthagyni mert félsz hogy nem találsz olyan partnert akitől ezt önként és dalolva megkapnád.....vagyis te nem áldozat vagy hanem haszonélvező a kapcsolatban.

Valószínűleg a férfi is tisztában van azzal, hogy a kapcsolatotok csak időleges, ezért nem áltatja magát hiú reményekkel, csak élvezi amíg lehet, ahogyan Te is.

Volt ilyen kapcsolatom, a lány egyetemre járt, 16 év volt közöttünk és 1 évig jól működött a kapcsolat majd szerelmes lett és elbúcsúzott. Tudtam hogy nem együtt fogunk megöregedni, de szép emlékeim vannak róla.

41F

2019. nov. 26. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!