Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan juthatnék túl ezen a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan juthatnék túl ezen a szorongó, menekülő érzésen?

Figyelt kérdés

Van egy nő a munkahelyemen akibe szerelmes vagyok. Tudom, hogy nem lehet közöttünk semmi amit el is fogadok.( Nem próbálkoztam nála viszont ennek ellenére lehet észrevette rajtam, hogy bejön nekem)


Viszont amikor kommunikálni kell vele akkor furcsán kezdek viselkedni ami abban merül ki, hogy egyszerűen befeszülök minél gyorsabban próbálok kilépni az adott helyzetből, beszélgetésből.

Szerencsére nem egy részlegen dolgozunk de így is zavar ez engem.


Hogyan küzdhetném le ezt az érzést a munkahely megtartása mellett.



2020. dec. 19. 15:05
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Miből gondolod hogy nem lehet köztetek semmi? Foglalt?


Ha nekem nagyon tetszik vki én is így viselkedek, nehogy vmi hülyeséget mondjak, és beégjek, ezért inkább menekülö a helyzetből.

2020. dec. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%

Be kellene próbálkoznod nála. Ha sikerül, nagyot nyerftél.

Ha nem sikerül, azt is értékelni fogja, hogy neked legalább volt bátorságod. Ezzel máris kiemelnéd magad a többi lúzer közül. És felfigyel rád a többi csaj is, hogy na te legalább tökös legény vagy.

2020. dec. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
1A munkahelyről nem akar senkit magának.
2020. dec. 19. 15:42
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem biztos, hogy azt komolyan is gondolja. Szerintem hívd el kávézni vagy sütizni a munkahelyi büfébe. Sok sikert!


Gondold azt, hogy nincs vesztenivalód.

2020. dec. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

#3

Ezt miből gondolod?

2020. dec. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

5. Ezt tőle nem, csak másoktól hallottam. Azért gondolom igaznak, mert akik ezt mondták nem tudják, hogy akartam tőle bármit is.


4. Köszi a biztatást, tényleg, de a dolog ezen részét már elengedtem. Most már csak a fent leírt dolgot szeretném valahogy megszüntetni.

2020. dec. 19. 16:24
 7/9 anonim ***** válasza:

Legyenek lany barataid.

Jojjon a munkahelyed ele 1-1 lany. Lehetoleg hozzon neked vmi kajat stb. Akar az is jo,ha azt hiszi ,van bnod.


Tenylegesen legyenek barataid,akik elterelik rola a figyelmed. Igy nem leszel szanalmas a szemeben.

N

2020. dec. 20. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

6: Bocsi, de ez tök hülyeség ez a kifogás, miért nem próbálkozol be nála? Én is lány vagyok, és utálnám, ha egy pasi másoktól kérdezné meg a hátam mögött, hogy kivel akarok járni és kivel nem.


Nekem is most a munkahelyemen tetszik egy elég félénk és introvertált srác. De az legalább néha odajön hozzám beszélgetni. Ha abból indulna ki, hogy úgysem lenne esélye, biztos a kardomba dőlnék, mert akkor nekem kéne rámásznom.


Azért mégiscsak jobb, ha a férfi kezdeményez, nem kell agresszívan, csak flörtölj vele egy kicsit, bókolj neki, hívd el egy kávéra. Semmi vesztenivalód nincs.

2020. dec. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Na mi az, még mindig nem hívtad el a csajt kávézni?
2021. márc. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!